Pradėtas tyrimas dėl lažybų skandale minimo A lygoje žaidžiančio brazilo

Pradėtas tyrimas dėl lažybų skandale minimo A lygoje žaidžiančio brazilo 2023-05-11 20:02

Vilniaus „Riterių“ puolėjas iš Brazilijos Nathanas Palafozas įsivėlė į lažybų skandalą – 23-ejų metų žaidėjas įtariamas mėginimais nelegaliai užsidirbti.

Ge.globo.com portalo žurnalistai Bruno Gutierrezas ir Victoria Leite praneša, kad prieš pernai rugsėjį vykusias vienas Brazilijos čempionato rungtynes N. Palafozas gavo 15 tūkstančių Brazilijos realų (apie 2800 eurų) už tai, kad tyčia užsidirbtų geltoną kortelę.

Tai pagrindžia paviešinti banko pavedimai ir susirašinėjimai per „Whatsapp“ programėlę.


Po keitimo aikštėje pasirodžiusiam brazilui atlikti užduoties taip ir nepavyko, todėl jis turėjo grąžinti jam siųstus pinigus.

Tiesa, teigiama, kad N. Palafozas galėjo sulaukti ir daugiau panašių pasiūlymų. Pasirodžius šiai informacijai oficialų pranešimą paviešino ir „Riterių“ komanda.

„Viešojoje erdvėje pasklidus informacijai apie sutartų rungtynių bylą Brazilijoje, kurioje galimai yra įsitraukęs FK „Riteriai“ klubo žaidėjas Nathanas Palafozas, klubas pradėjo vidinį tyrimą kartu su Lietuvos futbolo federacija.

Žaidėjo pozicija šiuo atveju klubui yra žinoma. Tinkamai ištyrus ir įvertinus situaciją, klubas priims reikiamą sprendimą dėl tolesnių veiksmų“, – skelbiama ketvirtadienį „Riterių“ direktoriaus Vladimiro Buzmakovo pasirašytame ir išplatintame rašte.

Šiuo metu A lygoje „Riteriai“ dalinasi 7-8 vietas su Gargždų „Banga“, o N. Palafozas per 9 mačus yra pasižymėjęs vienu įvarčiu.