Pokerstars

PokerStars - didžiausia pasaulyje pokerio svetainė internete. Didelis lankytojų skaičius užtikrina, kad kiekvienas norinti pažaisti pokerį tikrai suras jam tinkantį žaidimą ir lygį. Esant tokiai dideliam žaidėjų kiekiui varžytuvės gali vykti siūlant žemesnę kainą ir labai aukštą žaidimo kokybę, čia yra daug galimybių kiekvienam, kuris nori naudingų įgūdžių, bei varžytis su aukščiausio lygio žaidėjais.

Programinė įranga yra pirmaujanti kalbant apie jos funkcionalumą, išdėstymą bei grafiką ir gali pasiūlyti greito žaidimo galimybes, o taip pat aukštą patikimumą. Dažnai atnaujinama, kad būtų užtikrintas saugumas bei pastovumas - kad nebūtų neveikimo laiko.

PokerStars - profesionaliai valdomas, kuriame siūloma žaisti neribotam kiekiui žaidėjų bei puiki VIP programa ištikimiems žaidėjams.

PokerStars 2009m. vasarą prabilo lietuviškai, todėl tapo dar patrauklesnė lošti lietuviams.

Apie turnyrus

Dėl didelio žaidėjų kiekio bei mažesnio stojamojo mokesčio turnyrai yra pakankamai nesudėtingi ir pelningi. Dauguma turnyrų turi mažą arba vidutinį stojimo mokestį ir vyksta pakankamai dažnai, tačiau didesnio pelno siekiantiems žaidėjams yra ir didesnių turnyrų, kurių prizinis fondas viršija net 1 milijoną.

PokerStars turi didžiausias pasaulyje sekmadieninį turnyrą PokerStars Million Dollar Guaranteed, kurio prizinis fondas garantuoja bent $1 milijoną. Be garantuojančių turnyrų, PokerStars vykdo daugybę satelitinių turnyrų didesniems ir tiesioginiams internetinio pokerio lošimams, tokiems kaip Pokerio World Series ir PokerStars Caribbean Adventure.

Premijos

Naujiems klientams PokerStars siūlo premiją siekiančią net iki $600 priklausomai nuo pervedamos sumos. Kiek pervesite tiek galėsite ir laimėti papildomai (pvz.: pervesite $200, tuomet ir turėsite galimybę laimėti papildomus $200) Norėdami registruotis spauskite čia.

PokerStars siūlo puikius paskatinimus, šaunią lojalumo programą turinčią didelį prekių pasirinkimą, specialius renginius ir kvalifikacines atrankos rungtynes prieš visus didžiausius pokerio renginius.

Pagalba

PokerStars turi labai gerą elektroniniu paštu pagalbos teikimo funkciją, pagalba suteikiama greitai, informuotai ir draugiškai. Laiškais atsakymai užtrunka tik iki kelių valandų.

Registruotis į PokerStars