TopSport

Apie bendrovę Topsport - pirmoji lažybų bendrovė Lietuvoje, įkurta 2001m. ir 2002m. birželio mėnesį pradėjusi siūlyti lažybų paslaugas. Ji priklauso buvusiems sportininkams užsienyje susidomėjusiems tokia verslo šaka ir atvežusiems lažybas į Lietuvą. Pradžioje ši bendrovė imdavo 10% dalyvio mokestį nuo statomos sumos, tačiau atsiradus konkurentams tokie mokesčiai buvo panaikinti.

Topsport nepasižymi dideliais koeficientais net Lietuvos rinkoje. Didesni koeficientai siūlomi tik ant daug kombinacijų reikalaujamų varžybų arba išskirtiniais atvejais. Kaip ir visos kitos Lietuvos lažybų paslaugų bendrovės Topsport turi ribotą statymo sumą ir norint pastatyti daugiau pinigų gali būti numušamas koeficientas arba išvis neleidžiama statyti.

Pliusai Topsport gali dedami nebent tik dėl to, kad laimėjimus galima atsiimti tą pačią arba jau kitą dieną. Taip pat dėl retais atvejais daromų akivaizdžių klaidų, kuriomis dalis lošėjų sugeba pasinaudot, tačiau daugeliu atveju Topsport pritaiko savo „unikalų“ reglamentą, pagal kurį neprisiimama atsakomybės už savo klaidas.

Pinigų persivedimas Topsport spėlioti varžybas galima nuėjus iki artimiausio lažybų punkto arba pasirašius sutartį bei persivedus pinigus lošti internetu. Tačiau lošiant internetu laimėjimų vistiek reikia eiti atsiimti į lažybų punktą. Minimali statymo suma – 1 Lt

Kita informacija Nei pokerio nei kazino paslaugų Topsport neteikia. Topsport nėra dalinamos premijos už tapimą klientais. Taip pat ir esami klientai nėra skatinami premijomis. Internetinis puslapis - www.topsport.lt.