Triobet

Apie bendrovę

TrioBet yra bendrovės Nordic Bet padalinys skirtas Baltijos šalių rinkai, todėl nuo pat pradžių pasižymi patogiais tiek Lietuvos tiek kitų šalių lošėjams pinigų pervedimo būdais. TrioBet puslapis turi ir lietuvių kalbą, kas išties supaprastina įvairius pervedimo, lošimo ar nesusipratimų niuansus.

TrioBet lažybose rasite įvairiausias pasaulines ir vietines sporto lygas ir čempionatus. TrioBet taip pat galimi statymai gyvai. Vienas didžiausių TrioBet pliusų yra plati lietuviško sporto pasiūla, kurios nerasite niekur kitur.

O vienas pagrindinių minusų TrioBet lošiantiems žaidėjams, kad dažnai yra atšaukiamos jų pačių padarytos akivaizdžios klaidos. Tačiau visa tai netrukdo jei nesatę profesionalus lošėjas ieškantis minimalių klaidų per visas bendroves. Taip pat tas nebus pastebima ir lošiant pokerį.

Pokeris

TrioBet pokeris - didžiausias Baltijos šalyse, kadangi priklauso pasauliniam Microgaming pokerio tinklui. Todėl čia niekada netruks žaidėjų prie jūsų norimų dydžių ir stalų, o mūsų pasiūla visada yra labai plati ir tinkanti net ir išrankiausiam pageidavimui.

TrioBet yra oficialus Baltijos šalių internetinio pokerio čempionato portalas.

Premijos

Naujiems užsiregistravusiems lošėjams TrioBet siūlo:

• lažybose IKI 200 Lt;

• pokeryje NET IKI 2000 EUR;

• kazino žaidimams iki 100 EUR.

Registruotis į TrioBet