Moneybookers

Norite persivest beveik nemokamai pinigus į lažybų, pokerio ar kazino bendrovę? Tuomet Skrill tinkamiausias variantas!

Skrill – pasaulinis pinigų pervedimo tarpininkas turintis daug supaprastinimų lietuviams ir net virš 9 milijonų narių!. Visų pirma tai, kad lietuviams leidžiama registruotis (kai kurie kiti tarpininkai nepriima pinigų iš lietuvių), o visų svarbiausia norint persivesti pinigus į Skrill Jums nereikės turėti kreditinės kortelės! Taigi pinigus galite persivesti tiesiog banko pavedimu į Lietuvoje esantį Ūkio banką ir tuomet jau valdyti savo pinigus Skrill (užtrunka 1-2d.d.).

Skrill laikomus pinigus galite naudoti ne tik savo azartui patenkinti, tačiau ir daugybėje pasaulio elektroninių parduotuvių ar paslaugų sąskaitoms apmokėti!

Kaip persivesti pinigų į Skrill? Užsiregistruokite puslapyje Skrill. Tuomet nueikite UPLOAD FUNDS, tuomet pasirinkite sau patogiausią apmokėjimo būdą.

Kaip išsiimti pinigus iš Skrill? Prisijunkite prie Skrill ir suraskite „Withdrawal“, ten nurodykite kokiu būdu norėtumėte susigražinti pinigus ir patvirtinkite tai. Kartais prieš persivedant atgal pinigus yra prašoma paso ar kito dokumento elektroninės kopijos (tinka nuskenuota ar nufotografuota kopija), kurią nusiuntus yra patvirtinamas Jūsų asmenybės tapatumas ir pinigai pervedami Jums.

Su Skrill taip pat galite pinigus pervedinėti ir kitiems Skrill nariams (pvz.: draugams, bendradarbiams)!

Sėkmės naudojantis viena didžiausiu pasaulio tarpininkavimo sistema. Jei kils klausimų ar nesusipratimų kreipkitės kontaktiniu emailu ir pasistengsime padėti.

Registruotis į Skrill

Šiame puslapyje pateikta informacija ir nuorodos priklauso mūsų partneriams - atsakomybės neprisiimame.