Unibet

Apie bendrovę

Švedams priklausanti kompanija Unibet buvo įkurta 1997 metais. Savo reputaciją ši kompanija susikūrė dėl greitų laimėjimų išmokėjimų bei dėl aukštų koeficientų. Unibet yra valdoma iš Maltos ir turi savo licencijas tiek UK tiek Maltoje. Internetiniame Unibet puslapyje yra galimybė pasirinkti vieną iš daugelio kalbų, įskaitant ir LIETUVIŲ. Pagalbą, kuri prieinama 24 valandas per parą visus metus, taip pat ir LIETUVIŠKAI. Unibet TV taip pat pateikia tiesiogines rungtynių transliacijas iš viso pasaulio.

Pinigų persivedimas

Pinigų pervedimas labai paprastas, kadangi galima persivesti ne tik su kreditinėmis kortelėmis Visa ar MasterCard (minimali suma 15 EUR), tačiau netgi pervedant į šios bendrovės saskaitą AB SEB banke (minimali suma neribojama!). Laimėtų pinigų atsiėmimas galimas taip pat į asmeninę banko sąskaitą arba kitais būdais kaip Moneybookers.

Naudojimasis Unibet internetiniu puslapiu yra patogus bei informatyvus, o lažintis galima įvairiausiose sporto šakose nuo amerikietiško futbolo iki vandensvydžio ar rankinio.

Pokeris

Unibet yra didžiausias operatorius Microgaming (Prima) tinkle, todėl turnyrų pasiūla bei žaidėjų kiekis neturėtų nuvilti net ir labiausiai patyrusių žaidėjų. Unibet nuolat siūlomos įvairios akcijos Lietuvos žaidėjams (Bankroll Iššūkiai, Pokerio Mūšiai tarp šalių, nemokami turnyrai, turnyrai su specialiais prizais), vykdomi satelitiniai turnyrai į Lietuvoje vykstančius pokerio turnyrus. Taip pat Unibet organizuoja vieną didžiausių gyvo pokerių turnyrų serijų Europoje - Unibet Open.

Premijos

Naujiems lošejams Unibet duoda:

lažybose 100 Lt premiją;

pokeryje iki 100 EUR;

kazino žaidimams 100 EUR.

Registruotis į Unibet