FK Inter siekia naujų aukštumų: skambūs Simone Inzaghi pareiškimai

FK Inter siekia naujų aukštumų: skambūs Simone Inzaghi pareiškimai 2024-01-15 22:03

Rungtynės, kuriose dalyvauja Italijos futbolo klubai, pritraukia milijonus žiūrovų. Tai nieko keisto, nes dažniausiai jie išsiskiria ypatinga dinamika, emocionalumu ir, žinoma, nenuspėjamumu. Futbolo gerbėjai iš viso pasaulio, įskaitant ggbet lažybų organizatorius, atidžiai stebi įvykius šioje srityje. O dabar ypatingo dėmesio nusipelno „Inter“ komanda, kuri pastaruoju metu demonstruoja stulbinamus rezultatus.

Kas dabar konkuruoja su FK Inter Italijoje?

Ankstesni du sezonai labai džiugino „Inter“ futbolo klubo gerbėjus, nes būtent jam pavyko du kartus iš eilės laimėti Supertaurę. Šį kartą komanda savo pozicijų užleisti neketina, nes vėl planuoja iškovoti apdovanojimą. Bent jau klubo atstovai jau paskelbė apie rimtus planus naujam sezonui.

Tačiau nereikėtų ignoruoti ir kitų Italijos komandų siekių. Pastaruoju metu tokie klubai kaip „Fiorentina“, „Napoli“, „Lazio“ gerokai patobulino savo taktiką ir iškovojo ne vieną pergalę. Pažymėtina, kad „Inter“ vyriausiasis treneris Simone'as Inzaghe atsižvelgia į savo konkurentų ambicijas. Pavyzdžiui, savo paskutiniame pareiškime jis atvirai prisipažino, kad „Lazio“ dabar yra ant augimo bangos ir paskutinėse rungtynėse jo žaidėjai sukėlė didelių sunkumų Inzaghe auklėtiniams. Anot jo, susitikimams futbolo aikštėje teks ruoštis dar atidžiau.

FK Inter treniruotės, kurias vykdo Inzaghe, ypatybės

Simone Inzaghe anksčiau žaidė tokiose komandose kaip „Lazio“, „Sampdoria“ ir „Atlanta“. Nuo 2014 metų jis užsiima trenerio darbu. 2021 metų vasaros pradžioje jis buvo pakviestas į futbolo klubo „Internazionale“ vyriausiojo trenerio pareigas vietoj Antonio Conte.

Verta paminėti, kad Simone Inzaghe sėkmingai susidoroja su savo pareigomis. Juk su jo atvykimu „Inter“ sugebėjo savo apdovanojimų kolekciją papildyti dviem supertaurėmis. Ženklus žaidėjų veiklos pagerėjimas tam tikru mastu gali būti siejamas su naujovišku trenerio požiūriu. Inzaghe įsitikinęs, kad šiuolaikinio futbolo formatas kardinaliai pasikeitė. Atitinkamai, būtina nuolat griebtis naujų sprendimų, kitaip bus neįmanoma pasiekti norimo rezultato.

Simone Inzaghe yra geriausias „Inter“ kontraktas

2023 metų gruodžio pabaigoje treneris Simone Inzaghe buvo pripažintas futbolo klubo „Inter“ rekordininku. Naujas rekordas buvo pasiektas remiantis šios komandos žaidimo su Lecce rezultatais. Visgi 170-ajame Serie A ture „gyvatės“ sugebėjo varžovus įveikti rezultatu 2:0. Galiausiai jie ne tik pelnė tris taškus, bet ir sumušė įmuštų įvarčių rekordą.

Po dviejų įvarčių prieš pietų komandą buvo pripažinta, kad „Inter“ žaidėjai „Serie A“ rungtynėse sugebėjo pasižymėti net 25 kartus. Iš turnyrinės lentelės matyti, kad „juodai mėlyni“ įvarčius prieš varžovus pelnydavo kiekvienose rungtynėse. Komandai tai pavyko pirmą kartą per  visą gyvavimo istoriją. Ši savybė tapo vienu iš pagrindinių Simone Inzaghi trenerio karjeros pasiekimų.

Kokią poziciją turnyrinėje lentelėje užima „Inter“?

Šiandien FC Milan pelnytai užima pirmąją vietą Italijos futbolo čempionato turnyrinėje lentelėje. Pagal 20 sužaistų rungtynių rezultatus komanda sugebėjo pelnyti 51 tašką. Tačiau nereikia pamiršti, kad net čempionato pusfinalis dar nesibaigė, o gerbėjų laukia jaudinantis Supertaurės finalas.

Simone Inzaghi neslepia, kad laimėti šį čempionatą – tik pirmasis tikslas šį sezoną. Todėl „Inter“ gerbėjai gali tikėtis gyvybingos komandos kovos dėl naujų reikšmingų laimėjimų. Na, pažiūrėsim...