BWIN

Apie bendrovę

bwin (ankščiau žinoma kaip bet and win) buvo įkurta Gibraltare 1999 metais. bwin išskirtinai orientuojasi į Europos šalių gyventojus ir paskutiniais duomenimis yra didžiausia bendrovė Europoje.

bwin pagalbos skiltis yra pakankamai detali ir apžvelgia daugumą temų, kurios yra puikiai paaiškintos. Jei vis dėl to nerasite atsakymo šioje pagalbos skiltyje, tuomet Jums padės bwin pagalbos skyrius. Puslapis palaikomas daugeliu pagrindinių kalbų, kurių pagrindinės iš Europos šalių.

Pinigų persivedimas

Pinigų pervedimas paprastas, kadangi bwin naudoja visus pagrindinius pervedimo būdus, kurių greičiausias - kreditinė kortelė. Taip pat plačiai paplitęs Moneybookers (į kurį galima persivesti pervedant pinigus į Ūkio banką. Þiūrėti deposit skiltyje). Minimali pervedama suma - €10

bwin statymus galite atlikti su minimalia €0.50 suma. Leidžiama lažintis daugiau nei 60 skirtingų sporto šakų, tokių kaip arklių lenktynės, formulė 1, tenisas, krepšinis, futbolas ir t.t. Europos rinka bei lygos puikiai pateikiamos ir lošėjams yra pataikaujama lošiant gyvai, nes pateikiami rezultatai ir pakankamai plati LIVE pasiūla. Futbolo varžybos yra praktiškai visos, nes leidžiama lažintis net ir “egzotinėse” lygose.

Pokeris

bwin priklauso OnGame pokerio tinklui, kuris yra vienas didžiausių pasaulyje, todėl visada galima rasti su kuo palošti prie įvairaus lygio stalų. 2009m. birželio mėnesį bwin atnaujino savo pokerio programą, kuri ilgą laiką nebuvo atnaujinta, su naujomis papildomomis galimybėmis.

Premijos

bwin reguliariai siūlo reklaminių premijų (viena iš jų gimtadienio premijų), kurie yra pateikiami internetiniame bwin puslapyje arba informuojama paštu (jei užsiprenumeravote).

Registruotis į bwin