Tonybet

Apie bendrovę Tonybet trečioji lažybų bendrovė Lietuvoje, pradėjusi veiklą 2003m. rugpjūtį ir stojusi į kovą dėl klientu su rinkoje buvusiomis bendrovėmis Topsport bei Orakulu. Tonybet pasiūlė aukštesnius koeficientus bei įvairesnių statymų variantų, bei kas svarbiausiai pataikius į tam tikrą rezultatą siūlo gražinti dalį arba visus statytus pinigus, ko nėra kitose Lietuvos lažybų bendrovėse.

Tonybet pirmoji lažybų bendrovė Lietuvoje pradėjusi leisti lažybas internetu, kurios pavyzdžiu vėliau pasekė ir Topsport su Orakulu. Tonybet taip pat pirmoji pradėjo siūlyti lažybų punktuose gyvai spėlioti ir stebėti šunų lenktynes. Laimėjimo atsiėmimas tą pačią arba kitą dieną taip pat yra tam tikras pliusas jei Jums skubiai reikia pinigų.

Tonybet kartais organizuoja įvairius renginius ne tik klientams, bet ir visiems norintiems, kaip pavyzdžiui Snukerio turnyrą.

Pinigų persivedimas Tonybet spėti varžybas galima lažybų punkte arba pasirašius sutartį ir persivedus pinigų statyti internetu. Tačiau lošiant internetu laimėjimų vistiek reikia eiti atsiimti į lažybų punktą. Minimali statymo suma – 1 Lt

Kita informacija Tonybet neteikia nei pokerio nei kazino paslaugų. Internetinis puslapis - www.tonybet.lt