Apie Mus

Kas mes?

Mes - įvairaus amžiaus, įvairių pakraipų, įvairių įsitikinimų ir iš įvairių Lietuvos ir pasaulio kampelių ir skersgatvių.

Ką mes čia veikiame?

Mus domina Lietuvos azartinių žaidimų raida ir perspektyvos. Todėl mes prieš daugelį metų įkūrėme šį puslapį, kur surinkinėjame ir kaupiame įvairią informaciją vienoje vietoje.

Per pakankamai jau ilgą (~8 metų) Lietuvos azartinių žaidimų laiko tarpą rinkome ir renkame naujienas, aktualijas, diversijas, įvairias nuomones ir talpiname šiame puslapyje.

Turime VIENINTELĘ Lietuvoje surinktų popierinių bilietų kolekciją! Šią kolekciją sudarė žmonės pradėję žaisti tik atsiradus pirmosioms lažybų bendrovėms mūsų šalyje.

Mūsų tikslas?

Surinkti visą informaciją susijusią su Lietuvos azarto (lažybų, pokerio, kazino) rinkos eiga, bei užsienio šalių azarto įdomybėmis bei žmonių sėkmės istorijomis.

[email protected]?

Mūsų užduotis išsaugoti (ko negali garantuoti kiti internetiniai puslapiai) visus šiuos straipsnius jaunajai kartai â&euro&ldquo skaityti, mokintis, protauti, pasirinkti, nedaryti tų pačių klaidų, bei lošimų veteranams - prisiminti, kaip viskas vyko kai Lietuvoje prasidėjo azartiniai žaidimai..

Padėka

Dėkojame visiems (Delfi, Alfa, Kauno dienai, 15min, Mybet.lt, prognozes.com, ltbet.com, statymailt.com, sportorbita.info, regioniniams laikraščiams bei leidiniams ir daugeliui daugeliui kitų, kurių jau net nėra „gyvų“), kurie publikuoja lietuviškus straipsnius lietuviškoje internetinėje erdvėje.

Reklama

Rašykite ir bendrausime apsikeičiant nuorodas, rašant reklaminius straipsnius apie Jūsų puslapį, dedant banerius ir t.t.

Kontaktai

Visada iš Jūsų laukiame nematytų straipsnių, pasiūlymų, straipsnių pastabų, savo ar kitų minčių puslapio tobulinimui adresu - info [eta] lazybos.net