Populiariausi krepšinio lažybų įvykiai

Populiariausi krepšinio lažybų įvykiai 2024-01-15 22:03

Visame pasaulyje sparčiai populiarėja sporto lažybos. Tai turbūt yra gana natūralus procesas, kadangi įsivyravus išmaniosioms technologijoms, žmonės gali lažintis būdami praktiškai bet kur, todėl galimybė pastatyti už savo mėgstamą ekipą ar kitaip įprasminti savo žinias dabar yra didesnė, nei kada nors anksčiau.

Šioje publikacijoje nusprendėme aptarti konkrečiai lažybas už krepšinį. Pakalbėsime apie tai kokios sporto lažybos konkrečiai šioje sporto šakoje yra pačios populiariausios.

Klasika – tiesiog statymas už pergalę

Išties pats populiariausias statymas yra už vienos iš dviejų komandų pergalę. Krepšinyje, kaip ir futbole, yra galimos trys baigtys. Tiesa, pratęsimo tikimybė visuomet yra gana reta, todėl koeficientas, jog pagrindinis laikas baigsis lygiu rezultatu visuomet yra labai didelis.

Visgi, žmonės dažnai yra linkę truputėlį apsidrausti ir renkasi pergalę iš dviejų baigčių. Tokiu atveju svarbiausias yra galutinis rezultatas.

Statymai už pergalę turi ir šiokių tokių minusų. Juk reikia suprasti, kad labai retu atveju koeficientai būna lygūs ar praktiškai lygūs. Dažniausiai viena komanda yra ryški favoritė, todėl koeficientas gali būti labai nedidelis. Kita vertus, jeigu pavyksta atspėti, jog laimės komanda, kuri neturi favoritės statuso, laimėta pinigų suma gali būti kur kas didesnė.

Žaidėjų statymai

Krepšinyje taip pat yra labai populiaru statyti už konkrečių žaidėjų pasirodymus. O dažniausiai tiesiog renkamasi ar konkretus krepšininkas permes vienokią ar kitokią taškų sumą. Pavyzdžiui ar Artūras Milaknis per rungtynes prieš Valencia įmes daugiau nei šešis taškus ar ne.

Tiesa, pasiūla už žaidėjus šiais laikais dažnai būna gerokai didesnė. Galite statyti už tai kiek konkretus žaidėjas atliks rezultatyvių perdavimų, kiek atkovos kamuolių, kiek pataikys tritaškių ir panašiai. Žinoma, viskas priklauso ir nuo lygos – kuo ji rimtesnė, tuo platesnės žaidėjų pasiūlos galima tikėtis.

Statymai už pranašumus


Jūs esate tas, kuris mėgsta statyti už įvykius kurių koeficientai į abi puses yra gana panašūs? Tuomet turbūt būtent jūs esate žmogus, kuris krepšinyje rinksitės statymą už pranašumus. Sakykime žaidžia Kauno „Žalgiris“ prieš Klaipėdos „Neptūną“. Bent jau šių dienų kontekste ir taip aišku, kad favoritas bus „Žalgiris“, todėl galima statyti kiek taškų laimės „Žalgiris“. Bukmekeriai parenka taškų liniją – sakykim, kad „Žalgiris“ turi laimėti bent trylikos taškų skirtumu.

Tokie statymai susilaukia itin didelio populiarumo, todėl paprastai būna krepšinio pasiūlos viršuje (iškart po statymo už rungtynių nugalėtoją).