Istorinės moterų bokso kovos fone lažybos dėl 1mln. JAV dolerių

Istorinės moterų bokso kovos fone lažybos dėl 1mln. JAV dolerių 2022-05-06 11:45

Šį savaitgalį „Madison Square Garden“ arenoje Niujorke įvyks istorinė moterų bokso dvikova, kurioje neginčijama lengvo svorio kategorijos čempionė Katie Taylor susikaus su septynių divizionų čempione Amanda Serrano.

Ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje dėmesį moterų boksui pabandė padidinti žymus vadybininkas Eddie Hearnas, atstovaujantis K.Taylor, ir boksininkas bei „youtuberis“ Jake‘as Paulas, dirbantis su A.Serrano.

„Turiu tau lažybas“, – pasakė J.Paulas.

„Tatuiruotės nesidarysiu“, – juokavo E.Hearnas, prisimindamas J.Paulo lažybas su buvusiu UFC čempionu Tyronu Woodley.

„Lažiniuosi visais papuošalais, kuriuos šiuo metu nešioju, kad Amanda laimės kovą“, – sakė J.Paulas.

Tuomet E.Hearnas teigė norintis lažintis iš daugiau ir padidino statymą iki 1 mln. JAV dolerių. J.Paulas norėjo įteisinti šį sandėrį rankos paspaudimu, tačiau E.Hearnas norėjo tai padaryti teisiškai ir įamžinti dokumentuose. Visgi galiausiai E.Hearnas ir J.Paulas paspaudė rankas.

A.Serrano juokavo, kad dabar jai „nėra jokio spaudimo“, o K.Taylor prisiminė, kad Airijoje moterų boksas net nebuvo sankcionuotas, tačiau dabar jos susikaus legendinėje „Madison Square Garden Arenoje“.

Galiausiai besibaigiant spaudos konferencijai J.Paulas priminė E.Hearnui apie lažybas bei pasiūlė, kad jo laimėjimas keliaus A.Serrano.

„Kai Amanda laimės, aš duosiu savo milijoną jai“, – sakė J.Paulas.

Gegužės 14 d. 21.00 val. stebėkite nėkart nenugalėtų legendų Floydo Mayweatherio ir Dono Moore sugrįžimo kovą per kanalą „TV3 Sport” ir naujos kartos televiziją „Go3“.