Futbolininkas G.Xhaka įsivėlė į lažybų skandalą

Futbolininkas G.Xhaka įsivėlė į lažybų skandalą 2022-01-28 21:04

„The Athletic“ neseniai pranešė, kad vienas iš „Arsenal“ žaidėjų gali būti įsivėlęs į nelegalių lažybų schemas. Įtarimų sukėlė vienas iš „Premier“ lygos mačų, kuriame neįprastai dideli pinigai buvo statomi, jog vienas iš futbolininkų tose rungtynėse užsidirbs geltoną kortelę.

Kol kas tiksliai dar nėra patvirtinta, kuris mačas yra analizuojamas, tačiau kai kurie portalai jau padarė išvadą, kad tai veikiausiai bus gruodžio 18 d. rungtynės prieš „Leeds United“. Tada kaip tik ir pastebėtas suaktyvėjimas lažybų bendrovėse. Staiga pasipylė statymai už tai, kad Granitas Xhaka gaus geltoną kortelę.

Sutapimas ar ne, bet G.Xhaka netrukus kaip ir gavo gana absurdišką geltoną kortelę. Šveicaras labai ilgai neįžaidė kamuolio ir buvo nubaustas už laiko vilkinimą.

Anglijos futbolo federacijos atstovai ESPN portalui patvirtino, kad gavo informaciją iš lažybų bendrovių dėl įtartinų statymų vieno iš „Arsenal“ mačų metu. Tiesa, kol tęsiasi tyrimas, jie neatskleidė, nei kuris tai buvo mačas, nei kurio futbolininko gauta kortelė sukėlė tiek klausimų.


sportas.lt