2,4 mln. litų kortomis laimėjęs studentas nusitaikė į prizą Las Vegase

Didžiausią sumą Lietuvos istorijoje prie pokerio stalo laimėjęs vilnietis Dominykas Karmazinas drauge su savo komanda išvyksta į pagrindinį Pasaulio pokerio serijos turnyrą (WSOP – World Series of Poker) Las Vegase, JAV. Ten 22 metų studentas tikisi ne tik įgyti daugiau didžiųjų pokerių turnyrų patirties, bet ir laimėti ženklią sumą, teigiama pranešime spaudai.

„Praėjusį savaitgalį Taline su komanda pasitikrinome jėgas ir likome patenkinti laimėjimais. Manau, kad grįžę iš Las Vegaso taip pat turėsime kuo džiaugtis“, – sako Vilniaus ISM vadybos ir ekonomikos universitete studijuojantis D.Karmazinas.

Taline vykusiame didžiausiame Baltijos šalyse pokerio turnyre „PokerStars Baltic Festival“ (prizinis fondas – daugiau nei 1 mln. litų), kuriame dalyvavo 222 žaidėjai, D.Karmazinas iškovojo antrąją vietą ir laimėjo daugiau nei 170 tūkst. litų. Kitas „Domcee“ komandos narys Marius Mačiukas užėmė ketvirtąją vietą ir laimėjo daugiau nei 63 tūkst. litų.

Prieš tai D.Karmazinas Europos pokerio turo finale Monte Karle išlošė daugiau nei 2,4 mln. litų. Tai – didžiausia prie pokerio stalo oficialiame turnyre laimėta suma Lietuvos istorijoje.

Nemažą dalį laimėtų pinigų D.Karmazinas skiria labdarai. Šįmet 50 tūkstančių litų jis parėmė Eurovizijos dainų konkurse dalyvavusią grupę „InCulto“.

Į pasaulio pokerio sostine vadinamą Las Vegasą D.Karmazinas išvyksta kartu su septyniais savo komandos nariais.

Jau 41 kartą vyksiančią WSOP seriją Las Vegase sudaro 57 turnyrai, o pagrindinis WSOP turnyras – neriboto statymo „Texas Hold’em“ čempionatas, prasidės liepos 5 dieną ir truks 13 dienų. Jame dalyvaus visi aštuoni „Domcee„ komandos nariai. Turnyro įpirka – 10 tūkst. dolerių. Laukiama, jog turnyre dalyvaus daugiau nei 6 tūkstančiai žaidėjų.

Pernai turnyro prizinį fondą sudarė daugiau nei 61 milijonas dolerių (beveik 169 mln. litų), pirmos vietos laimėtojui atiteko apie 8,5 mln.. dolerių (apie 23,5 mln. litų), piniginius prizus laimėjo 648 žaidėjai.
„Į Pasaulio pokerio serijos turnyrus Las Vegase susirenka labai įvairaus amžiaus žmonės iš įvairiausių šalių. Norint patekti į finalą ir laimėti piniginių prizų reikia įveikti daug patyrusių žaidėjų“, – sako D.Karmazinas.

15min.lt

Leave a Reply