Wimbledon 2011 lažybos ir prizai

Unibet švenčia prestižiškiausio teniso turnyro pasaulyje pradžią ir siūlo galimybę laimėti iPhone 4 arba iPad 2, o taip pat – kasdienines pinigines premijas! Wimbledon teniso turnyro metu lažinkis MOBILIUOJU TELEFONU ir dalyvausi loterijoje!

SuUnibet MOBILIOSIOMIS lažybomis galite lažintis bet kur ir bet kada. Nesvarbu, ar rungtynes žiūrite namie per televizorių, stadione ar bare su draugais – Unibet MOBILIOSIOS lažybos prieinamos visur.

Kaip dalyvauti?

Dalyvauti labai paprasta – naudodamasis savo telefonu atlik ne mažesnį nei 5 EUR statymą už bet kurį Wimbledon turnyro mačą, žemiau įrašyk savo vartotojo vardą ir jau dalyvausi loterijoje! Kiekvieną dieną išrinksime 10 laimėtojų, kuriems atiteks 25 EUR piniginis prizas. Jeigu 5 EUR statyma atliksite dvi dienas per loterijos laikotarpį, taip pat dalyvausite loterijoje dėl iPhone ir iPad!

Prizai:

10 x €25 kiekvieną dieną

1 x iPhone 4

1 x iPad 2 WiFi + 3G 16 GB

10 laimingųjų, kurie laimės 25 EUR mes išrinksime kiekvieną dieną, o iPad ir iPhone laimėtojus paskelbsime pirmadienį, birželio 27 d.

Taisyklės ir sąlygos

- Norėdami dalyvauti kasdieniniame burtų traukime, kuriame galite laimėti vieną iš 10 piniginių prizų, privalote MOBILIUOJU TELEFONU atlikti ne mažesnį nei 5 EUR statymą už Wimbledon turnyro mačą IR įvesti savo vartotojo vardą į loterijos informaciniame straipsnyje pateiktą formą.

- Norėdami dalyvauti burtų traukime, kuriame galima laimėti iPhone 4 ir iPad 2, privalote dvi skirtingas dienas MOBILIUOJU TELEFONU atlikti ne mažesnį nei 5 EUR statymą už Wimbledon turnyro mačą IR įvesti savo vartotojo vardą į loterijos informaciniame straipsnyje pateiktą formą Unibet tinklalapyje.

- Loterija vyksta nuo birželio 20 iki 26 d.

- Minimali statymo suma norint dalyvauti loterijoje yra €5.

- Loterijoje dalyvauja statymai atlikti ir lažybose gyvai ir tradicinėse lažybose.

- Piniginiai prizai į laimėtojų sąskaitas bus pervesti per dvi darbo dienas. 25 EUR laimėjimas yra premija, kurią norint išgryninti reikės pastatyti mažiausiai vieną kartą.

- Su iPhone 4 ir iPad 2 laimėtojais bus susisiekta antradienį, birželio 28 d. Laimėtojas prizą gali iškeisti į tokios pačios vertės piniginį prizą.

- Unibet pasilieka teisę bet kada pakeisti loterijos sąlygas arba ją visiškai sustabdyti.

- Galioja bendros Unibet taisyklės ir sąlygos.