Už ką dažniausiai lažinasi lietuviai?

Už ką dažniausiai lažinasi lietuviai? 2022-08-26 14:14

Ne paslaptis, jog Lietuvoje yra labai populiarios sporto lažybos, ta proga šiame tekste aptarsime už ką dažniausiai lažinasi lietuviai. Paminėsime keletą sporto šakų ir, žinoma, lygų. Sporto lažybos nėra nemokami kazino sukimai be depozito, bet lietuviai čia vis tiek dažnai laimi.

Lygių neturi krepšinis

Pasaulyje dažniausiai yra lažinamasi už futbolą, tuo tarpu Lietuvoje lygių neturi krepšinis. Išties taip turbūt susiklostė istoriškai, kadangi mes esame krepšinio šalis. Ypač daug statymų visuomet susilaukia nacionalinė krepšinio rinktinė – tokie statymai dažnai vadinami patriotiniais, kai žmonės, nepriklausomai, su kuo žaidžia mūsiškiai, vis tiek stato už juos.

Taip pat būtina paminėti ir Kauno „Žalgirį“. Tuomet kai ši Lietuvos komanda žaidžia Eurolygos rungtynes, tuomet lažybų bendrovėse statymų tikrai netrūksta.

Apskritai žmonės daug stato už visus Eurolygos, Lietuvos krepšinio lygos, Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mačus – čia jiems netrukdo net faktas, jog rungtynės vyksta naktimis.

Futbolas taip pat turi savo vartotoją

Dažnai sakoma, kad Lietuvoje futbolas neegzistuoja. Taip, galbūt mes ir nesame patys geriausi žaidėjai, tačiau tikrai turime daugybę šio žaidimo fanų. Kai vyksta Europos ar Pasaulio futbolo čempionatas, tuomet statymų būna atliekama tikrai labai daug.


Be to, galima paminėti, kad lietuviai aktyviai stato UEFA Čempionų lygoje, taip pat daugybę fanų turi ir Anglijos „Premier“ lygos klubai, ko pasekoje šioje lygoje taip pat netrūksta statymų.

Tenisas taip pat turi fanų

Tenisas taip pat sulaukia statymų gausos. Viena iš to priežasčių gali būti tai, jog tenisas vyksta ištisus metus. Žaidėjai šiek tiek ilsisi tik gruodį, tuo tarpu likusius vienuolika mėnesių galima aktyviai statyti įvairiuose aukštos klasės turnyruose.

Žinoma, lietuviai mėgsta statyti Ričardo Berankio mačuose, o taip pat abejingų nepalieka ir didžiojo kirčio turnyrai.

Ledo ritulys irgi turi savo žiūrovą


Dar viena sporto šaka, kuri nuolat suranda savo žiūrovą yra ledo ritulys. Už ledo ritulį stato daugybė lietuvių, o mėgstamiausia jų lyga, žinoma, yra NHL. Anksčiau daug žmonių statė ir KHL pirmenybėse, tačiau ši lyga po Rusijos invazijos į Ukrainą tapo antraeile, todėl dabar čia statymų yra atliekama gerokai mažiau.