TonyBet žaidimo nugalėtojui įteiktas čekis

Prieš savaitę pasibaigęs pasaulio krepšinio čempionatas vis dar džiugina sporto gerbėjus. Šiandien Vilniaus Akropolyje esančiame TonyBet lažybų punkte Auksinės Garantijos žaidimo laimėtojui buvo įteiktas simbolinis 11 tūkstančių, 651 euro čekis – būtent tokia suma lažybų bendrovės organizuotame žaidime atiteko 27-erių metų panevėžiečiui Martynui Markunui.

safe_image

Sužinojęs, apie tai, jog laimėjo solidų piniginį prizą, Martynas net kelis kartus pasitikslino ar tai ne pokštas: „Iš pradžių net nepatikėjau, turėjau kelis kartus pasitikslinti ar tikrai laimėjau, ar nejuokaujate. Jaučiuosi iš ties puikiai, tarsi pakylėtas, labai geros emocijos, o kam jos tokios nebūtų?“ laimėjimu džiaugėsi panevėžietis.

Praėjusį trečiadienį vykusiame finaliniame lažybų bendrovės TonyBet Auksinės Garantijos žaidime paaiškėjo didžiojo žaidimo prizo, 11 tūkst. 651 euro laimėtojas. Juo tapo jaunas durų montuotojas iš Panevėžio. Internetinėje lažybų svetainėje slapyvardžiu „gold“ (liet. auksas – aut. past.) pasivadinęs žaidėjas neslėpė, kad galbūt ir ši detalė prisidėjo prie jo sėkmės žaidime.

„Lažybose esu naujokas, man tai visiškai nauja patirtis,“ atvirai pasakojo Martynas. Tam, kad laimėtų įspūdingą pinigų sumą, jam užteko savo sąskaitą pasipildyti vos 30 litų: “Užsiregistravau prieš pasaulio krepšinio čempionatą. Domiuosi krepšiniu, todėl nusprendžiau išbandyti jėgas lažybose. Žinojau, kad vyksta žaidimas kuriame galima laimėti 10 tūkstančių eurų, tačiau ypatingai nesigilinau, nes kol nieko panašaus nesi laimėjęs tai ir netiki, kad kažkada gali pasisekti. Pasaulio čempionato metu laimėjau šiek tiek pinigų, bet sumos buvo labai nedidelės. Šis laimėjimas man tikrai kol kas yra didžiausias.“

Paklaustas kaip į laimėjimą reagavo artimieji, Martynas juokavo: „Žinoma, draugai visada žiūrės su pavydu (juokiasi, – aut. past.), o šeima, be abejo, džiaugiasi.“ Tuo tarpu pasiteiravus apie ateities planus, Martynas nebuvo linkęs skubėti: „40 tūkstančių litų – iš ties dideli pinigai, tai maždaug metų darbo atlygis, tačiau žinote, aš toks žmogus – kol neturiu saujoj, tol nieko neplanuoju, kad vėliau netektų nusivilti. Dabar turėsiu daugiau laiko apie tai pagalvoti. Vis dėlto, manau, jog geriausia pinigus būtų investuoti į savo verslą.“

Auksinės Garantijos žaidimo sėkme džiaugėsi ir lažybų bendrovės atstovai: „Iš tiesų žaidimas pasiteisino su kaupu – mūsų klientai jame dalyvavo labai aktyviai, tai patvirtina daugiau nei 11 tūkstančių žaidime dalyvavusių bilietų.“ Jie taip pat patvirtino, kad didžiulio žaidėjų dėmesio susilaukęs žaidimas bus organizuojamas ir ateityje.

 

lt.tonybet.com