TonyBet žaidėjui padovanos 11 tūkstančių 651 euro prizą

Milžinišką ažiotažą Lietuvos sukėlęs Pasaulio krepšinio čempionatas aistruolius pradžiugino ne tik Lietuvos rinktinės pergalėmis, bet ir dideliais piniginiais laimėjimais. Dar pirmenybių metu plačiai nuskambėjo sėkmės istorija apie vieno TonyBet žaidėjo laimėtus 40 tūkstančių litų.

ca88dbdef8

Tuo tarpu vakar Vilniaus Akropolyje esančiame TonyBet lažybų punkte įvyko ilgai lauktas Auksinės Garantijos žaidimo finalas, kurio metu burtų keliu buvo išrinktas 11 tūkstančių 651 euro piniginio prizo laimėtojas.

Viso pasaulio čempionato metu internetinėje TonyBet lažybų svetainėje vyko žaidimas, kurio metu visi 10 litų ar daugiau už pasaulio čempionato rungtynes statę žaidėjai rinko žaidimo bilietus iš kurių ir buvo atrinktas vienas laimingasis. Tuo tarpu visų pirmenybių metu kaupėsi prizinis žaidimo fondas – jis pilnėjo kartu su kiekvienu čempionate pelnytu tašku.

Trečiadienį vykusiame žaidimo nugalėtojo burtų traukime paaiškėjo, kad visas piniginis prizas atiteko žaidėjui slapyvardžiu „Gold“. Žaidimo organizatoriai atskleidė, kad žaidėjas yra lietuvis ir gyvena Panevėžyje. Būtent jam ir atiteks daugiau nei 40 tūkstančių litų prizas.

„Iš tiesų žaidimas pasiteisino su kaupu – mūsų žaidėjai jame dalyvavo labai aktyviai, tai patvirtina daugiau nei 11 tūkstančių žaidime dalyvavusių bilietų,“ žaidimo sėkme džiaugėsi TonyBet atstovai. Jie taip pat patvirtino, kad didžiulio žaidėjų dėmesio susilaukęs žaidimas bus organizuojamas ir ateityje.

 

lt.tonybet.com