Pralaimėjęs lažybas „Manchester City“ sirgalius turėjo išsitatuiruoti „Manchester United“ logotipą

„Manchester City“ sirgalius 24 m. Rodney Wardas buvo priverstas išsitatuiruoti priešininkų komandos „Manchester United“ logotipą po to, kai bare pralaimėjo lažybas.

Šio sezono pradžioje ilgametis „City“ gerbėjas susilažino su Raudonųjų velnių sirgaliumi Paulu Maddenu, kad FA taurę laimėję „Manchester City“ Anglijos Premier lygos turnyrinėje lentelėje sezono pabaigoje bus aukščiau nei „United“.

Iš karto po to, kai šį mėnesį „Manchester United“ laimėjo Premier lygos trofėjų, P.Maddenas, taip pat 24 m., priminė savo draugui apie lažybas ir privertė jį apsilankyti tatuiruočių salone.

R.Wardui ant krūtinės buvo ištatuiruotas „Manchester United“ logotipas, verčiantis vaikiną tikru pajuokos objektu tarp jo draugų Urmstone, Didžiajame Mančesteryje.

R.Wardas yra patenkintas, kad sero Alexo komanda neįstengė iškovoti dar vieno trofėjaus ir nugalėti „Barcelona“ komandos Čempionų lygos finale šeštadienį. Katalonai įveikė „Manchester United“ 3:1.

Šildymo inžinieriumi dirbantis anglas teigė, jog yra sutrikęs labiau nei bet kada, tačiau viskas būtų dar blogiau, jei „United“ būtų laimėję ir Čempionų lygos trofėjų.

Draugai, bežiūrėdami „City“ ir „Tottenham“ rungtynes pirmąją sezono dieną praeitą rugpjūtį, sugalvojo susilažinti, kurio palaikomas klubas sezonui pasibaigus bus aukštesnėje turnyrinės lentelės pozicijoje. Jie susilažino, kad pralaimėjusys turės išsitatuiruoti laimėtojo palaikomo klubo logotipą ant krūtinės.

„Aš pasakiau Paului, kad lažinuosi, jog „City“ finišuos aukštesnėje pozicijoje nei „United“. Ir idėja išsitatuiruoti laimėtojo palaikomo klubo logotipą buvo mano, - sakė R.Wardas. - Taip pat nustatėme minimalų tatuiruotės dydį, kad ji būtų pakankamai gerai matoma. Maniau, kad su tokiais žaidėjais, kuriuos turi „Manchester City“, Premier lygos titulas turėtų būtų savaime aiškus pasiekimas.“

„Negaliu patikėti, kad taip atsitiko. Norėčiau, kad vietoj Anglijos Premier lygos būčiau pasakęs „FA taurė“. Esu nusivylęs, tačiau lažybos yra lažybos.“

„Štai kas atsitinka, kai esi apsvaigęs nuo alkoholio. Jau turiu 11 tatuiruočių, todėl dar viena nebūtų taip blogai, išskyrus faktą, jog tai – „Manchester United“ logotipas.

„Susitarėme, kad pralaimėjęs lažybas negalės tatuiruotės šalinti ar pakeisti tris mėnesius. Kai šis laikas praeis, tikriausiai po ja išsitatuiruosiu užrašą „Pralaimėtų lažybų Paului Maddenui sezonas 2010-2011“, kad galėčiau lengviau paaiškinti žmonėms, kurie apie tai nieko nežino.“

P.Maddenas jautė palengvėjimą, kad jie lažinosi dėl Premier lygos, o ne FA taurės.

„Su draugais visuomet šaipomės iš Rodo dėl to, kad jis palaiko „City“, ypač kai jiems sekasi blogai, - sakė P.Maddenas. - Šiaip ar taip, manau, jog kitą sezoną tarpas tarp mūsų palaikomų komandų turnyrinėje lentelėje bus mažesnis. Tačiau tikriausiai nesiryžčiau vėl kirsti lažybų su tokiomis pačiomis sąlygomis. Mes dažnai lažinamės, ypač kai būname išgėrę. Rodas sako, jog nėra labai susirūpinęs, tačiau galiu pasakyti, kad taip iš tikrųjų yra.“

lrytas.lt