Pokerio profesionalas A.Guoga tikisi, kad valdžia leis plėtoti lažybų verslą

Vienas garsiausių pasaulio pokerio žaidėjų ir pagrindinis Lietuvos krepšinio rinktinės rėmėjas Antanas Guoga, vadovaujantis bendrovei „Lošimų strateginė grupė“, laidoje „Lietuva tiesiogiai“ sakė, kad dėl nepalankaus valdžios požiūrio į lažybų verslą, jis gali būti priverstas verslą perkelti į Estiją.

Pokalbio su A.Guoga pirmąją dalį žiūrėkite čia.

Antrąją pokalbio dalį rasite čia.

„Pasikeitė Valstybinės lošimų priežiūros komisijos sudėtis, pasikeitė ir požiūris į lošimų verslą. Mes tiesiog nesusikalbame. Jų požiūriu, lažybos yra blogas ir negatyvus dalykas“, - sakė A.Guoga.

Verslininkas pasakojo, kad norėjo Lietuvoje sukurti globalią ir modernią lažybų bendrovę, kuri galėtų eksportuoti savo paslaugas. Į ją A.Guoga planavo investuoti daugiau kaip 10 milijonų litų.

„Jau dabar esame investavę daugiau kaip 3 milijonus litų. Tačiau atidaryti lažybų punktai stovi tušti ir kasdien mes patiriame nuostolius", - sakė verslininkas.

Šią savaitę žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad A.Guogos vadovaujama bendrovė nutraukia rėmimą Lietuvos krepšinio rinktinei, taip pat Vilniaus „Lietuvos rytui“, „Sakalams“ ir Kauno „Žalgiriui“.

Pasak A.Guogos, dėl pasikeitusių Valstybinės lažybų priežiūros komisijos nuostatų ir požiūrio į azartinių lošimų įstatymą, jo įmonė bus priversta naikinti veiklą Lietuvoje ir keltis į Estiją. Tuo pačiu ji nutrauks ir iki šiol skirtą didelę paramą krepšiniui.

"Kai Lietuvos rinktinė laimėjo bronzos medalį, labai džiaugiausi, tai buvo geriausia diena mano gyvenime", - sakė A.Guoga paklaustas, ar nesigaili tiek daug pinigų skyręs krepšiniui.

lrytas.lt