Philas Ivey Didžiojoje Britanijoje pripažintas sukčiumi

Philas Ivey Didžiojoje Britanijoje pripažintas sukčiumi 2017-11-03 20:38

Aukščiausias Didžiosios Britanijos teismas baigė nagrinėti Philo Ivey bylą, kurioje pokerio didmeistris siekė prisiteisti 7,7 milijonus svarų sterlingų, laimėtus vienuose lošimų namuose. Negailestingas teisėjų sprendimas amerikiečiui nebuvo palankus. Pasak jų „kraštų lyginimo“ sistema yra ne kas kita, kaip sukčiavimas.

Jau beveik ketverius metus Ph.Ivey sukasi teismų maratone, kur siekia įrodyti savo teisybę prieš JAV ir Didžiosios Britanijos teisėjų kolegijas. Abiejų bylų epicentre - milijoniniai laimėjimai lošimų namuose ir lošimų organizatorių nenoras išmokėti laimėjimus argumentuojant tuo, kad Ph.Ivey naudota „kraštų lyginimo“ sistema yra ne kas kita kaip sukčiavimas.

Teismų maratonas Didžiojoje Britanijoje pokerio superžvaigždei jau baigėsi. Aukščiausiojo teismo teisėjų kolegija paskelbė, kad „kraštų lyginimo“ sistema yra sukčiavimas ir 7,7 milijonus svarų sterlingų siekęs amerikiečio laimėjimas jam nebus išmokėtas.

Tai galutinis ir neskundžiamas aukščiausiojo Didžiosios Britanijos teismo sprendimas, taigi vieną iš dviejų bylų Ph.Ivey pralaimėjo. Tuo tarpu JAV teisėsaugininkai vis dar svarsto bylą, kurią Ph.Ivey iniciavo prieš kitus lošimų namus, analogiškoje situacijoje laimėjęs per 10 milijonų dolerių.

Šią bylą išnagrinėjus pirmosios pakopos ir apeliaciniams teismams, sprendimai taip pat nebuvo palankūs Ph.Ivey. Dabar laukiamas aukščiausios JAV teismų sistemos teisėjų kolegijos sprendimas, kuris taip pat bus galutinis ir neskundžiamas.

Ph.Ivey neneigia, kad naudojo "kraštų lyginimo" sistemą, pagal kurią žaidėjas įsimena skirtingų kortų nugarėlių kraštų pločius ir taip įgauna pranašumą prieš kazino. Tačiau pokerio superžvaigždės teigimu, lošimo namai patys sutiko jo prašymu kelis kartus keisti kortų kalades, tad pretenzijų turėti negalėtų.

15min.lt