LSPF pateikė atsakymus į svarbiausius lankytojams klausimus

Artėjant inauguraciniam LSPF turnyrui federacija gauna begales laiškų su įvairiais klausimais. Taupydami kiekvieno laiką viešai pateikiame atsakymus į dažniausiai pasitaikančius klausimus:

Kodėl aš negaliu tapti tiesiogiai LSPF nariu?

LSPF yra juridinius asmenis – klubus ir asociacijas – jungianti struktūra, todėl fiziniai asmenys jos nariais būti negali. Terminas „narystė LSPF“ naudojamas plačiąja prasme žinant, kad narys priklauso vienai ar kitai LSPF organizacijai (t.y. klubui ar asociacijai).

Patikslinkite dar kartą, kaip vyksta registracijos procesas?

Interneto svetainėje www.lspf.lt įvedate savo duomenis, pasirenkate regioninę organizaciją, kuriai norite priklausyti. Jūsų duomenys patikrinami ir jei atitinkate LSPF kriterijus (pagrindinis – 21 metai ir daugiau) gaunate patvirtinimą elektroniniu paštu ir galite atlikti narystės mokesčius žemiau nurodytais rekvizitais:

VILNIAUS SPORTINIO POKERIO ASOCIACIJA

Adutiškių g. 3-3, Vilnius

Kodas 302470247

Sąsk.nr. LT 537300010120848783

Banko kodas BIC-HABALT22

KAUNO SPORTINIO POKERIO ASOCIACIJA

Kodas: 302481610

Sąsk.nr. LT 627300010121819106

Advertisement

Everest Poker

ASOCIACIJA “PAJŪRIO POKERIO KLUBAS”

Šnaukštų km. Klaipėdos raj.

Kodas 302465531

Sąsk.nr. LT 027300010120063322

Kokie yra LSPF narystės mokesčiai?

Stojamasis mokestis yra 100 litų, mėnesinis nario mokestis – 30 litų.

Ką aš gaunu būdamas LSPF struktūrų nariu?

LSPF tinklalapyje yra paskelbtas oficialus 2010 metų federacijos renginių sąrašas, kuriuose gali dalyvauti visi LSPF priklausančių struktūrų nariai. Jokių papildomų mokesčių ar startinių įnašų LSPF turnyruose NĖRA. Taip pat nuo gegužės mėnesio pagrindiniuose Lietuvos miestuose prasidės lokaliniai reitinginiai LSPF turnyrai, kurie vyks du kartus per mėnesį.

Kokiuose miestuose vyks lokaliniai reitinginiai LSPF turnyrai ir kur?

Pagal pirminius planus lokaliniai reitinginiai LSPF turnyrai du kartus per mėnesį turėtų vykti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Druskininkuose. Juose gali dalyvauti visi LSPF priklausančių struktūrų nariai. Turnyrai vyks viešose vietose – Vilniuje, „Pegasus“ restorane, kitų miestų vietos dar tikslinamos.

Kodėl aš turiu mokėti papildomą mokestį regioninėms LSPF asociacijoms (Pajūrio Pokerio klubui, Šiaulių ar Panevėžio sportinio pokerio asociacijoms ir kitoms)?

Regioninės asociacijos gali savo nuožiūra vykdyti veiklą – nuomotis patalpas, rengti kasdienes treniruotes, papildomus nereitinginius nemokamus turnyrus savo asociacijos ar klubo nariams, seminarus ar panašią veiklą ir už tai rinkti papildomą mokestį. Apie savo veiklos planus ir kryptis regioninių asociacijų vadovai informuos į jas užsiregistravusius žmones.

SVARBUJeigu jūs norite dalyvauti tik LSPF veikloje ir nedalyvauti papildomoje regioninės asociacijos veikloje, tuomet jums geriausia registruotis arba persiregistruoti į Vilniaus sportinio pokerio asociaciją, kurios nariai jokių papildomų mokesčių nemokės.

Ar teisybė, kad nesusimokėję startinio mokesčio iki balandžio 11 dienos žmonės negalės dalyvauti Inauguraciniame Turnyre?

Ne, LSPF praplėtė datos apribojimus. Sumokėti už narystę ir registruotis Inauguraciniame turnyre bus galima iki balandžio 22 dienos. Vėliau taip pat bus galima stoti į LSPF struktūras ir dalyvauti turnyruose, reitinginė sistema numato, kad aukščiausią reitingą turės ne daugiausiai turnyrų sužaidęs, o geriausiai pasirodęs žaidėjas.

Kada ir kaip bus galima registruotis į Inauguracinį turnyrą?

Registracija vyks tik internetu – www.lspf.lt ir prasidės nuo kitos savaitės vidurio. Taip pat svetainėje bus pateikta ir integruota LSPF žaidėjų reitingavimo sistema.

Kur ir kada vyks Inauguracinis LSPF turnyras?

Inauguracinis turnyras vyks balandžio 24-26 dienomis Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose. Jo metu be pagrindinio turnyro numatomas parodomasis „Antrųjų pusių“ turnyras, bus galima žaisti strateginius stalo žaidimus, o taip pat šeštadienį numatomas visų turnyro dalyvių vakarėlis.

Ar galima ateiti tiesiog pasižiūrėti Inauguracinio turnyro?

Į turnyro zoną bus įleidžiami tik LSPF pažymėjimą arba specialų Svečio leidimą turintys asmenys, tačiau LITEXPO paviljone yra patogus balkonas, iš kurio galima bus stebėti turnyro eigą.

Kaip galima nemokamai gauti LSPF narystę?

Iki Inauguracinio turnyro PokerStars.net bendrovė surengs du nemokamus turnyrus, kurių trijų pirmų vietų savininkai bus apdovanoti ir metine LSPF naryste. Informacinis LSPF rėmėjas – interneto svetainė PokerNews LT kitą savaitę savo lankytojams taip pat pasiūlys įvairių atrakcijų, kuriose bus galima laimėti nemokamą LSPF narystę. Nemokamos narystės galbūt gali tikėtis ir LSPF gerbėjai socialiniame tinkle Facebook.

Kokie bus piniginiai turnyrų prizai?

LSPF nesteigia ir neteikia piniginių ar piniginę išraišką turinčių prizų turnyrų laimėtojams. Prizines vietas užėmę žaidėjai bus apdovanoti taurėmis, medaliais ir LSPF pasižymėjimo ženklais, o taip pat oficialaus LSPF reitingo taškais ir rėmėjų suvenyrais.

Ar gali LSPF struktūrų nariais tapti nepilnamečiai?

Dar ir dar kartą – NE. LSPF renginiuose gali dalyvauti tik turintys 21-erius metus ir vyresni.

Kokios rūšies sportinis pokeris bus žaidžiamas LSPF turnyruose?

Visuose pagrindiniuose turnyruose bus žaidžiamas Beribis Holdem, viename iš antrinių Lietuvos čempionatų turnyrų bus žaidžiamas Omaha pokeris.

Jeigu pateksiu prie finalinio stalo, ar mane parodys per televiziją?

Inauguracinio turnyro finalinis stalas bus žaidžiamas prie specialaus TV stalo, o šiuo metu vyksta derybos su keliomis televizijomis dėl Inauguracinio turnyro apžvalgos transliacijos. Tiesioginius reportažus iš Inauguracinio turnyro vykdys PokerNews LT svetainė, taip pat analizuojama “live TV streamingo” galimybė.