Lošėjo laimikis - beveik 50000 litų

2bc538f65e668bafda79f4944fc6fc12

Įvairiausias kombinacijas susigalvojantys lažybų mylėtojai kartais atspėja tai, kas, atrodytų, yra neįmanoma. Užvakar į lažybų bendrovės „TOP sport“ punktą užsukęs klientas užpildė kortelę, kurioje pažymėjo, kad Lietuvos rinktinės rungtynėse su Pietų Korėja, Donatas Motiejūnas įmes daugiau nei dešimt taškų, o Jonas Valančiūnas, Jonas Mačiulis, broliai Lavrinovičiai, Martynas Pocius, Simas Jasaitis ir Mindaugas Kuzminskas nepasieks „TOP sport“ bukmekerių pasiūlytos taškų ribos.


Tokia kombinacija laimėjimo kartelę padidino iki 156,35 kartų, o klientas rizikavo 300 litų. Kadangi visi įvykiai atitiko, laimėtojui išmokėta 46905 litų suma.

„Graži kombinacija – gražus laimėjimas. Per visus didžiuosius turnyrus atsiranda po kelias įdomias kombinacijas, kurios vėliau virsta laimėjimais. Laimėtoją galiu tik pasveikinti“, - apie didžiausią laimėjimą šiame turnyre su didesniu nei šimtas koeficientu pasakojo „TOP sport“ vadovas Gintaras Staniulis.

Dar vienam dalyviui minėtoji lažybų bendrovė pirmąją čempionato dieną išmokėjo laimėtus 13200 litų laimėjimą. „TOP sport“ klientas pasirinko devynis įvykius, tarp kurių Slovėnijos pergalė prieš Australiją, Argentinos prieš Puerto Riką, Brazilijos prieš Prancūziją bei Lietuvos prieš Meksiką. Tame pačiame biliete buvo pažymėta, kad J.Valančiūnas įmes daugiau nei 15 taškų, J.Mačiulis – daugiau nei 10, S.Jasaitis – daugiau nei 4, o R.Seibutis neįmes 10 taškų bei Šarūnas Vasiliauskas – 5.

Bendras koeficientas siekė 132, o dalyvis surizikavo 100 litų

Prieš prasidedant antrajam čempionato etapui, vis daugiau žmonių spėja, kas tas turnyro nugalėtoju. Ir toliau, pagal spėjimus, užtikrintai pirmauja JAV (koeficientas - 1,55) ir Ispanijos (koeficientas – 2,50) rinktinės.

Trečioje vietoje išlieka Lietuvos rinktinė (koeficientas 50,0), kurios pergale tiki kas šeštas „TOP sport“ klientas.

„Manau, kad labiausiai lietuvius statyti už saviškius vilioja didžiulis kursas bei, turbūt, patriotiškumas“, - sakė G.Staniulis.

„TOP sport“ į pasiūlą jau įtraukė ir Lietuvos rinktinės rungtynių su Naująja Zelandija pasiūlymą. Lietuvių pergalės atveju, savo piniginę galite pastorinti 55 procentais.

balsas.lt