Lošėjai pasipiktino "Betsafe" bendrovės akcija ir veiksmais

Lošėjai pasipiktino 2018-07-23 19:17

Pasaulio futbolo čempionatas lažybų bendrovėms tapo aukso gysla. "Betsafe" naujus klientus viliojo didele akcija statant už prancūzų pergalę. Kai ši rinktinė laimėjo, lažybų dalyviai žadėtų pinigų neatgavo.

Didelis koeficientas

Vis dar girdimi neseniai praūžusio Pasaulio futbolo čempionato atgarsiai. Finale Prancūzija kovojo su Kroatija. Šios rungtynės sukėlė didelį sporto gerbėjų azartą, jie tiesiog užplūdo lažybų punktus. Tačiau laimėjimai ne visiems buvo išmokėti.

Į "Kauno dieną" kreipėsi keli kauniečiai, kurie pasinaudojo "Lošimų strateginės grupės", kuriai priklauso "Betsafe", pasiūlymu. Šis lažybų organizatorius siekė prisivilioti daugiau naujų klientų, tačiau kai laimėjo prancūzai, bendrovė staiga uždarė statymus ir neišmokėjo pinigų.

"Lažybų punktas "Betsafe" sukčiauja. Prieš finalines rungtynes tarp Kroatijos ir Prancūzijos "Betsafe" naujai prisiregistravusiems klientams, kurie pastatys už prancūzus, siūlė 50 koeficientą. Maksimaliai buvo galima pastatyti eurą. Prieš finalą buvo pilni lažybų punktai, žmonės registravosi ir statė už prancūzus. Kai jie laimėjo, statymai buvo atšaukti, o dalis naujų anketų – užblokuotos, kai kuriems grąžintas už statymą sumokėtas euras. Internete žmonės dalijasi nuotraukomis, kaip "Betsafe" juos apgavo ir neišmokėjo laimėjimo", – apie prancūzų pergalę Pasaulio futbolo čempionate ir nusivylusius lažybų dalyvius rašė kaunietis Linas.

Jis tikino, kad tiek jis, tiek kiti, negavę išmokos už prancūzų pergalę, ne kartą skambino į "Betsafe", tačiau nieko nepešė. Lažybų organizatorius nesugebėjo paaiškinti, kodėl suviliojus naujų klientų jų statymas buvo atšauktas ir neišmokėti daugiausia 50 eurų siekiantys laimėjimai.

Skundų negavo

Lošimų priežiūros tarnyba (LPT) informavo, kad skundų dėl anuliuotų statymų bendrovėje "Lošimų strateginė grupė" ("Betsafe") tarnyba negavo.

"LPT, siekdama apsaugoti lošėjų interesus, nagrinėja asmenų skundus, kurių pagrindu atlieka lošimus organizuojančių bendrovių patikrinimus, o nustačius, kad yra pagrindas, taiko poveikio priemones. Asmuo, manantis, kad jo teisės pažeistos, gali kreiptis į bendrovę su pretenzija arba gali pateikti pranešimą LPT.

LPT, gavusi tinkamai pateiktą asmens pranešimą dėl lošimo organizatoriaus galbūt padarytų ar daromų jų veiklą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų, įvertina gautą informaciją ir sprendžia klausimą dėl bendrovės patikrinimo.

Tik atlikus patikrinimą galima nustatyti, ar bendrovė pažeidė Azartinių lošimų įstatymą", – komentavo LPT specialistai.

Saugojosi sukčių?

"Betsafe" prekės ženklo vadovas Lietuvoje Andrius Lapienis "Kauno dienai" patvirtino, kad jų bendrovė "Betsafe" viso Pasaulio futbolo čempionato metu siūlė išskirtines sąlygas klientams – už tam tikro žaidėjo, pvz. Mario Mandžukičiaus ar Cristiano Rolando, įvarčius siūlė premijas, taip pat buvo siūlomos statymo nuolaidos atspėjus tikslų rezultatą.

Jis neslėpė, kad prieš Pasaulio futbolo čempionato finalo pradžią bendrovė naujiems vartotojams pateikė išskirtinį pasiūlymą – 50 siekiantį koeficientą už Prancūzijos pergalę, kai įprastas koeficientas už mėlynųjų pergalę siekė vos 2.

"Tai reiškia, kad rizikuojant vos vienu euru, buvo galima laimėti 50 eurų. Prancūzija pergalę pasiekė, o lažybų bendrovė "Betsafe" išmokėjo tūkstančius eurų pasinaudojusiems šiuo pasiūlymu. Visgi dalis vartotojų nesilaikė sąžiningo žaidimo taisyklių, kurios buvo pateiktos greta pasiūlymo. Pažeidusiems šias taisykles, pavyzdžiui, asmenims, susikūrusiems daugiau nei vieną paskyrą, visi pinigai už statymus buvo grąžinti", – kodėl kai kam buvo atšaukti statymai, bandė aiškinti "Betsafe" prekės ženklo vadovas Lietuvoje.

A.Lapienis pabrėžė, kad visi manantieji, kad jie nepažeidė specialaus pasiūlymo Prancūzija–Kroatija sąlygų, gali kreiptis į "Betsafe" individualiai.

diena.lt