„Liverpool“ lygiosios FA taurės rungtynėse lažybų dalyviui kainavo milijoną svarų sterlingų

Vienas iš „Betfair“ lažybų bendrovės klientų buvo per plauką nuo fantastiško laimėjimo – vos 10 svarų sterlingų pastatęs lažybų dalyvus turėjo realią galimybę „susišluoti“ milijoną svarų sterlingų.

Neatskleistas lažybų dalyvis sugebėjo atspėti keturis iš penkių futbolo FA taurės rungtynių laimėtojų. Jis statė už tokias netikėtas rungtynių baigtis kaip „Middlesbrough“ pergalė prieš „Manchester City“ ar „Leicester City“ laimėjimas prieš „Tottenham Hotspur. Visgi, sėkmė jam šypsojosi ir nuo tapimo milijonieriumi jį skyrė tik „Bolton“ pergalė svečiuose prieš „Liverpool“. Deja, pastarasis mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Likus 20 min. iki rungtynių tarp „Bolton“ ir „Liverpool“ pabaigos „Betfair“ bandė susisiekti su paslaptingu lažybų dalyviu ir pasiūlyti jam 15 tūkst. svarų sterlingų paguodos prizą, tačiau lažybų dalyvis neatsiliepė. Tiesa, „Betfair“ klientas neliko tuščiomis – lažybų bendrovė jam padovanojo bilietus į FA taurės finalą, kurį jis galės stebėti VIP ložėje, be to, jis galės atlikti keturis statymus po tūkstantį svarų sterlingų be rizikos.

 

sportas.lt