Lietuvių tikėjimas pergale muša naujus rekordus

Prieš paskutinįjį Lietuvos rinktinės mačą pasaulio krepšinio čempionate, mūsiškių pergale tikintys sirgaliai muša naujus rekordus.

10696299_10152695567016271_1722575575862293231_n

TonyBet bukmekerio Mariaus teigimu, ažiotažas prieš dvikovą dėl trečiosios vietos netgi viršijo besilažinančiųjų susidomėjimą pusfinalio rungtynėmis tarp Lietuvos ir JAV rinktinių: „Iš tiesų sirgalių tikėjimas Lietuvos pergale kovoje dėl bronzos jau viršijo visus rekordus. Devyni iš dešimties žaidėjų stato už tai, kad bronza pasidabins favoritais laikomi lietuviai.“

Lažybų bendrovės atstovas taip pat patvirtino, kad jau dabar už Lietuvos rinktinės pergalę pastatytos sumos viršija iki šiol buvusius rekordus: „Sumos tikrai didelės – tai šešiaženkliai skaičiai, jei Lietuva laimėtų, jau dabar savo žaidėjams turėtume išmokėti beveik pusę milijono litų. Tačiau iki rungtynių dar yra nemažai laiko, todėl skaičiai turėtų dar labiau išaugti. Šiuo metu didžiausia vieno žaidėjo už Lietuvos pergalę pastatyta suma – 40 tūkstančių litų.“

Marius ir pats neabejoja, jog Lietuva šį vakarą iškovos medalius: „Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl mūsiškiai turėtų laimėti – jie bus ištroškę keršto ir žūtbūt sieks atsirevanšuoti už pralaimėjimą Europos čempionato finale. Kita svarbi priežastis – prancūzai bus pavargę po labai įtemptų rungtynių su serbais, o 18 valandų atsigauti ir sužaisti dar vienas geras rungtynes jiems tikrai neužteks. Ir trečia, ko gero, svarbiausia priežastis – Tony Parkeris, o tiksliau – jo nebuvimas. Europos čempionato finale lietuvius žudžiusio prancūzų lyderio šį vakarą aikštėje nebus ir tai yra didžiulis nuostolis varžovams.

Tuo tarpu Lietuvos rinktinėje šiandien laukiama gero Jono Mačiulio ir Mindaugo Kuzminsko pasirodymo: „Kuzminskas prieš JAV sužaidė labai geras rungtynes, o Prancūzijos rinktinės žaidimas – panašus į amerikiečių, todėl dauguma mūsų žaidėjų lažinasi už tai, kad formą įgavęs Kuzminskas sužibės dar kartą,“ sirgalių lūkesčius atskleidė Marius. Jis taip pat pažymėjo, kad TonyBet žaidėjai tikisi rezultatyvaus mačo, kuriame bus pelnyti daugiau nei 144 taškai.

 

tonybet.lt