Lietuvių pergalė „TonyBet“ žaidėjui atnešė 40 tūkst. litų laimėjimą

Antradienio vakaras buvo karštas ne tik Barselonoje, bet ir visoje Lietuvoje. Kol krepšinio fanai prie televizijos ekranų sirgo už lietuvius pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse prieš Turkijos komandą, kai kurie iš jų laimingos mačo baigties laukė dar labiau.

laimejimas-54101efae70b1

Vienas krepšinio mėgėjas tik pasibaigus mačui, ko gero, džiaugėsi dvigubai labiau už visus – ne tik Lietuvos rinktinės pergale ir patekimu į pusfinalį, bet ir asmeniniu, didesniu nei 40 tūkstančių litų laimėjimu. Būtent tokią sumą jam atnešė lietuvių pergalė.

Laimingasis žaidėjas iš viso pastatė beveik 20 tūkstančių litų už tai, kad Lietuvos rinktinė varžovus iš Turkijos įveiks didesniu nei 4 taškų skirtumu, tad galutinio mačo rezultato 73:61 jam visiškai pakako. Savo laimėjimu žaidėjas suskubo pasidalinti ir socialiniuose tinkluose, kur susilaukė audringos sveikinimų bangos.

Lažybų bendrovės TonyBet atstovai džiaugėsi, kad rinktinės pergalės atneša pelno ir jomis tikintiems žaidėjams: „Tokie dideli laimėjimai visuomet nudžiugina, juk žmonės tam ir žaidžia, jog laimėtų. Tuo tarpu mes visuomet džiaugiamės kartu su savo žaidėjais – juk lažybose, taip pat kaip ir sporte, svarbiausia – geros emocijos.“

Tačiau ar tikėjimas rinktine neapleis sirgalių pusfinalyje, kur teks susikauti su ypač galingai atrodančia JAV rinktine? Lažybų bendrovės TonyBet atstovų teigimu, už Lietuvos pergalę besilažinantys optimistai gali tikėtis dar didesnio pelno savo statymo sumą padidindami net 35 kartus.

10481707_366310840186487_4254592560565042651_n

 

 

 

15min.lt