Lietuvis iš Monte Karlo grįžo su kelių milijonų laimėjimu

Praėjusią savaitę Monte Karle (Monakas) vykęs Europos pokerio turo (EPT) didysis finalas buvo ypač sėkmingas 22 metų studentui Dominykui Karmazinui. Vilniečiui pavyko patekti prie turnyro finalinio stalo bei per beveik 10 valandų trukusį žaidimą iškovoti 3-ią vietą, o su ja ir 700 tūkst. eurų (per 2,4 mln. litų) laimėjimą, teigiama pranešime spaudai.

ISM universiteto trečiakursio laimėjimas EPT – didžiausias Lietuvos pokerio istorijoje. Dominykas taip pat yra pirmasis lietuvis, kuriam pavyko patekti prie EPT finalinio stalo.

„Esu laimingas, nes visą turnyrą nedariau klaidų. Net paskutinėje rankoje buvau priekyje. Esu jaunas, man tik 22-eji. Ateityje į Lietuvą dar parvešiu trofėjų“, – po įspūdingo laimėjimo kalbėjo 4 metus pokerį žaidžiantis Dominykas. Lietuvis teigė esantis socialiai atsakingas ir dalį savo laimėtų pinigų nuolat skiriantis tiek labdarai, tiek socialiniams projektams.

Dėl pagrindinio prizo ir čempiono titulo, be lietuvio, prie finalinio stalo sėdo trys prancūzai, kanadietis, austras, baltarusis ir libanietis. Čempiono titulas bei pagrindinis 1,7 mln. eurų (5,87 mln. litų) prizas atiteko libaniečiui Nicolas Chouity, kuris į turnyrą pateko laimėjęs satelitinį 22 dolerių turnyrą internetiniame „PokerStars“ kambaryje.

„Žaidžiau taip, kaip galėjau geriausiai. Viskas klojosi puikiai ir aš nugalėjau. Tai geriausias dalykas, kuris kada nors yra man nutikęs“, – kalbėjo naujasis čempionas iš Libano.

Be D.Karmazino, Lietuvai atstovavo dar du pokerio žaidėjai – visame pasaulyje žinomas pokerio žaidėjas Tony G (Antanas Guoga) bei Anaras Alekberovas, tačiau jie didesniais pasiekimais šiame turnyre pasigirti negali.

6-ojo sezono EPT didžiajame finale varžėsi 848 žaidėjai iš viso pasaulio. Bendras turnyro prizų fondas siekė 8,48 mln. eurų. Jį pasidalijo 128 žaidėjai.

Be pagrindinio turnyro bei kelių šalutinių turnyrų, Monte Karle surengtas ir aukštų įpirkų („High Roller“) turnyras. 25 tūkst. eurų įpirkos turnyro prizų fondas siekė 2,825 mln. eurų. Jį pasidalijo 11 žaidėjų. Iš viso šiame turnyre susigrūmė 113 žaidėjų.

Šio sezono EPT metu buvo surengta net 12 turnyrų, apdovanota 12 naujų čempionų, kurie yra 74 dienų alinamos kovos liudininkai, ir tai yra daugiau nei bet kada anksčiau. EPT lankėsi Kijeve, Barselonoje, Londone, Varšuvoje, Vilamūre (Portugalija), Prahoje, Bahamų salose, Deauvilyje (Prancūzija), Kopenhagoje, Berlyne, Snoufeste (Austrija), San Reme bei Monte Karle.

7-sis EPT sezonas turėtų prasidėti rugpjūčio 11–16 dienomis Taline vyksiančiu turnyru. Atrankos turnyrai į EPT turnyrą vyks „PokerStars“ kambaryje.

15min.lt