Lažybų skandalas draugiškose Nigerijos ir Argentinos rungtynėse

Tarptautinė futbolo federacija FIFA pradėjo tyrimą dėl galimų nelegalių statymų draugiškame futbolo susitikime tarp Nigerijos ir Argentinos. Susitikimas įvyko trečiadienį, o jį triuškinančiu rezultatu 4:1 laimėjo Nigerijos futbolininkai.

Valdžios atstovai tikina, kad per Nigerijos ir Argentinos rungtynes buvo užfiksuoti neįprasti statymai. Tą patvirtino ir FIFA, kuri skelbia: „FIFA gali patvirtinti, kad šis mačas pakliuvo į tiriamųjų sąrašą ir šiuo metu yra atliekamas didelis tyrimas.“

Argentina šiame mače žaidė atsargine sudėtimi, nes treneris Sergio Batista norėjo išbandyti kelis gynėjus ir kitus jaunuosius futbolininkus.

Nigerija pirmavo 4:0 ir tuomet pasipylė statymai, kad rungtynėse bus įmuštas penktasis įvartis.

Teisėjas Ibrahimas Chaibou antrojo kėlinio pabaigoje pridėjo penkias papildomas minutes, tačiau mačas tęsėsi net 8 minutes ir tuomet buvo skirtas abejotinas vienuolikos metrų baudinys.

Nuo Nigerijos gynėjo kojos kamuolys atsimušė į kito nigeriečio pilvą, tačiau teisėjas parodė, kad futbolininkas sužaidė ranka ir skyrė vienuolikos metrų baudinį į Nigerijos vartus.

Argentinietis Mauro Boselli realizavo baudinį, sušvelnino susitikimo rezultatą ir įsirašė pirmąjį įvartį savo karjeroje tarptautinėse varžybose.