Lažybų šešėliu apgaubtam „Jonavos“ klubui neišduota I lygos licencija

Lažybų šešėliu apgaubtam „Jonavos“ klubui neišduota I lygos licencija 2023-02-24 19:48

Vasario 17 d. vykusiame LFF Licencijavimo komiteto posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl 2023 m. sezono LFF I, II ir moterų A lygos licencijų išdavimo.

A lygoje praėjusiame sezone rungtyniavęs „Jonavos“ futbolo klubas buvo purtomas lažybų skandalų, o sezoną užbaigė neiškovoję nė vienos pergalės ir surinkę vos 3 taškus.

Po nesėkmingo pasirodymo jonaviečiai iškrito iš stipriausios Lietuvos futbolo lygos, o vėliau nesugebėjo gauti ir I lygos licencijos.

I lygos licencijos nebuvo išduotos 4 klubams: „Garliavai“, „Be1 NFA“, „Jonavai“ ir „Marijampolė City“. Licencijos nebuvo išduotos dėl neįgyvendintų finansinių kriterijų ir/arba laiku nepateiktos pilnavertės (formos ir turinio prasme) finansinių kriterijų dokumentacijos.


II lygos licencijos nebuvo išduotos 2 klubams: FK „Prienai“ (nustatytais terminais nepateikė reikalingos licencijavimo dokumentacijos) ir FK „Utenis“ (neįgyvendinti finansiniai kriterijai).

Moterų A lygos licencijos nebuvo išduotos 2 klubams: FK „Utenis“ (neįgyvendinti finansiniai kriterijai) ir FK „Vilnius“ (laiku nepateikta pilnavertė (formos ir turinio prasme) finansinių kriterijų dokumentacija).

I, II ir moterų A lygos licencijų negavę klubai turi teisę pateikti apeliacijas ir jas pagrindžiančią medžiagą. Numatoma, kad pateiktos apeliacijos LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje bus svarstomos vasario 24 d.