Lažybų bendrovė spėja N. Zvonkės būsimo vaiko lytį

Lietuva su Didžioji Britanija susijusi ne tik intensyvia migracijos banga – abiejose šalyse žiniasklaidos dėmesį prikaustančios poros – lietuviai Natalija Zvonkė su Danieliumi Bunkumi ir Davidas bei Viktorija Beckhamai Anglijoje – atskleidė besilaukiančios naujagimių. Bukmekeriai suskubo kirsti lažybų, kokios lyties vaikų susilauks garsiosios poros.

„Ir Lietuvoje, ir Didžiojoje Britanijoje su nekantrumu laukiama populiarių šalies porų atžalų. Nors moksliškai tikimybė, jog gims berniukas ar mergaitė yra lygi 50/50, spėjame, kad N. Zvonkė su D. Bunkumi susilauks mergaitės, o Davidas ir Viktorija Beckhamai – berniuko. Kas galėtų paneigti, kad galbūt ateityje turėsime gražią lietuvės ir brito porą“, – sakė piršliu būti neatsisakysiantis vienos didžiausių Europos interneto lažybų bendrovės „Unibet“ bukmekeris Kennethas Pedersenas.

„Unibet.com“ siūloma lažintis santykiu 1,72-2,00, kad dar nesusituokę D. Bunkus ir N. Zvonkė susilauks mergaitės. Tai reiškia, kad bukmekeriai teikia 58,1 proc. tikimybę, jog garsios lietuvių poros pirmagimė bus moteriškos lyties. Atitinkamas santykis ir tikimybė teikiama ir futbolininkui Davidui Beckhamui bei jo žmonai buvusiai merginų grupės „Spice Girls“ narei, modeliui Viktorijai Beckham susilaukti vyriškosios lyties palikuonio.

„Tai būtų jau ketvirtas Beckhamų vaikas – ketvirtasis sūnus. Galbūt turėsime net keturis gabius futbolininkus, kurie ateityje sustiprins Anglijos futbolo rinktinės gretas“, - svarstė K. Pedersenas. „Unibet“ taip pat pasiūlė spėti, koks bus Beckham'ų vaiko vardas. Jeigu gimtų berniukas, didžiausią tikimybę bukmekeriai duoda, kad jis bus pavadintas Aleksu arba Justinu, o jeigu mergaitė – Diana arba Emma.

Tiesa, „Unibet“ prognozės, kad D. Bunkui ir N. Zvonkei gims mergaitė, kertasi su Lietuvos astrologų nuomone – pastarieji šiai porai prognozuoja gimsiant berniuką.

balsas.lt