Lažybos internetu – kaip vyksta sporto lažybų statymai?

Lažybos internetu – kaip vyksta sporto lažybų statymai? 2020-09-30 18:41

Jau viduramžių laikais aukščiausio sluoksnio gyventojų pramoga buvo statyti pinigus arklių lenktynėse Viena populiariausių šių laikų lažybų formų yra sporto lažybos internetu, kurių metu bandoma prognozuoti įvairių sporto rungtynių, renginių, įvykių ar pramogų baigtis. Lietuvoje internetinių lažybų lyderė Lietuvoj bendrovė „TOPsport“ sporto entuziastams – žaidėjams leidžia rinktis iš pačių populiariausių sporto šakų, plataus lygų pasirinkimo ir įvairių lažybų rubrikų. Kiekvieną dieną klientai gali rasti plačią sporto įvykių pasiūlą, statyti už įvairias baigtis, lažintis dėl įvairių rungtynių įvykių ir atrasti tinkamiausią lažybų būdą.

sportbetting1

Kaip vyksta sporto lažybų lažybų statymai?

Norint pabandyti nuspėti rungtynių likimą „TOPsport“ sporto lažybų statymuose internetu, pirmiausia vartotojas turi susikurti paskyrą, ją aktyvuoti bei pasirašyti bendrovės sutartį. Svarbu paminėti tai, kad sporto lažybose gali dalyvauti tik 18 metų sulaukę asmenys.

Turint patvirtintą paskyrą, galima pradėti naudotis bendrovės „TOPsport“ statymų sistema. Pasirinkite pageidaujamą statymo sumą, statymo rūšį ir įvykio tipą ar tipus, bei patvirtinkite statymą. Kiekvienas atliktas statymas atsispindės asmeninėje lažybų kortelėje. Laimėjimas reiškia, kad lažybų įvykio baigtis buvo atspėta. Statytums taip pat padeda planuoti lažybų koeficientas, kuris yra pateiktas kiekvieno sporto įvykio eilutėje. Šis koeficientas žymi skaičių, iš kurio bus dauginama pastatyta suma tuo atveju, jei sėkmingai atspėsite įvykių baigtį.

Kokie yra sporto lažybų statymo tipai?

Kad statymai internetu nebūtų nuobodūs, „TOPsport“ lažybų bendrovė statymų tipų įvairovę. Pavyzdžiui, pasirinkę paprastąjį statymą lažybų kortelėje matysite tik vieną pasirinktą sporto baigtį, o savo pinigus pastatysite su itin maža rizika. Labiau patyrę lošėjai renkasi kombinuotą statymą, kurio metu galima sukombinuoti nuo 2 iki 30 sporto įvykių vienoje kortelėje ir laimėti didesnius prizus. Pasirinkę tokį statymo būdą galima statyti pageidaujamą pinigų sumą už kelių sporto įvykių komplektą.

Kiek retesnis, bet daugelio azarto mėgėjų pamėgtas yra sisteminis statymas. Šį statymą lengviausia suprasti įsivaizdavus kelis ką tik aptartus kombinuotus statymus vienoje vietoje (sistemoje).

sportbetting„Stop“ statymas yra jau anksčiau minėto kombinuoto statymo atmaina. Pasirinkę tokį statymo būdą, turite per iš anksto numatytą laikotarpį pasiūlyti lažybų bendrovei užfiksuoti realiu laiku esantį neįvykusio lažybų įvykio rezultatą, o bendrovė tuo atveju išmoka laimėjimą.

Taip pat galima rinktis statymą „Grandinėle“. Šiame statyme žaidėjai gali numatyti nuo 2 iki 15 nesusijusių lažybų įvykių baigčių bei bandyti nuspėti, kokia seka šie įvykiai įvyks.

Ir paskutinis statymo būdas, kuri siūlo „TOPsport“, yra sąlyginis statymas. Atlikdami sąlyginį statymą lošėjas pasirenka sporto įvykio baigtį bei gali numatyti papildomą sąlygą. Jei papildoma sąlyga išsipildys, tuomet žaidėjui nusišypsojo sėkmė, nes net ir nesėkmingas pasirinktos baigties spėjimas nepaliks žaidėjo be prizo.

Sporto lažybos su „TOPsport“

Lažybų bendrovė „TOPsport“ Jums gali pasiūlyti modernią lažybų platformą, kurioje rasite naujausių technologijų vedamus atitinkančius lažybų sprendimus. Sporto entuziastams verta rinktis šią bendrovę nes būtent ji Lietuvoje leidžia rinktis ne tik iš pačių populiariausių, bet ir pačių įvairiausių sporto šakų, plataus lygų pasirinkimo ir įvairių lažybų rubrikų.