Lažybininkų nuomone, po Curry traumos pasikeitė NBA favoritas

Visą sezoną lažybininkai manė, jog aiškus favoritas laimėti NBA pirmenybes – Oklando „Golden State Warriors“ komanda. Visgi po to, kai paaiškėjo, kad Curry dėl traumos be krepšinio praleis mažiausiai dvi savaites, jų nuomonė pasikeitė.

Lažybininkai mano, kad dabar geriausius šansus laimėti NBA čempionų žiedus turi San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai. Jų galimybės vertinamos 2,5 koeficientu, tad pastačius 100 eurų savo sąskaitą galima papildyti 150 eurų.

Lažybų tarpininkai „Warriors“ šansus laimėti NBA finale vertina 3,25 koeficientu. Tuo metu jau į Rytų konferencijos pusfinalį patekusios Klivlando „Cavaliers“ galimybės laimėti titulą įvertintos 4 koeficientu.

„Spurs“, kaip ir „Cavaliers“, jau pateko į konferencijos pusfinalį ir šiame etape susikaus su Oklahomos „Thunder“ klubu, kurios šansai vertinamos 11 koeficientu.

Tuo metu Curry praradusi „Warriors“ prieš Hjustono „Rockets“ pirmauja 3-1 ir naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį namuose turės galimybę laimėti seriją.

Curry ketvirtajame serijos su „Rockets“ mače pasitempė dešinės kojos kelį. Tai buvo jau antroji krepšininko trauma šioje serijoje. Jis jau praleido antrąjį ir trečiąjį serijos mačą.

 

basketnews.lt