Lažybininkų keliama sąmokslo teorija: „Vytautas“ yra favoritas laimėti prieš „Lietuvos rytą“

Trečiadienį Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse Prienuose susitiks „Vytautas“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Šis susitikimas yra itin svarbus prieniškiams, kurie su 18 pergalių ir 14 pralaimėjimų yra trečioje vietoje, bet dėl šios pozicijos negali būti ramūs, nes Utenos „Juventus“ turi vos laimėjimu mažiau, o Klaipėdos „Neptūnas“ – dviem, bet Dainiaus Adomaičio auklėtiniai likusias ketverias rungtynes žais prieš komandas, kurias visas gali nugalėti.

„Lietuvos rytas“ reguliariajame sezone liks antras, tad įveikęs ketvirtfinalio barjerą žaistų su trečiąją poziciją užėmusia ekipa. Esant dabartiniai situacijai, vilniečiams kur kas palankesnis varžovas būtų „Vytautas“, kuriam stinga jėgos po krepšiais, o būtent aukštaūgiai yra Tomo Pačėso treniruojamos ekipos stiprybė. Kur kas sunkiau „Lietuvos rytui“ būtų žaisti prieš „Neptūną“, kuriam šį sezoną sykį nusileido , o visos kitos dvikovos baigėsi 6–10 taškų LKL vicečempionų pergalėmis po atkaklios kovos.

Sąmokslo teoriją kelia „TonyBet“ lažybų bendrovė, kuri mano, jog „Vytautas“ yra favoritas laimėti prieš vilniečius ir duoda 1,8 koeficientą, kai tuo tarpu „Lietuvos ryto“ galimybės prilyginamos 2. Turbūt manoma, jog „Lietuvos rytas“ tyčia nusileis „Vytautui“, jog šis priartėtų prie trečiosios pozicijos ir pusfinalyje nereikėtų žaisti prieš grėsmingiau atrodantį „Neptūną“. Šis galėtų atitekti Kauno „Žalgiriui“, jeigu tik klaipėdiečiai įveiktų ketvirtfinalį. Gudru? Gudru.

Įdomu būtų sužinoti, kodėl „Vytautą“ laiko poros favoritu. Taip, prieniškiai namuose žaidžia gerai, bet pastarąsias dvejas rungtynesbe Antano Kavaliausko ir Adamo Lapetos žaidęs „Lietuvos rytas“ laimėjo tiek Utenoje prieš „Juventus“, tiek namie prieš „Neptūną“, taip pratęsdamas pergalių seriją iki šešių. Tuo tarpu prieniškiai praėjusią savaitę Alytuje nusileido absoliutiems autsaideriams „Dzūkijos“ krepšininkams ir Virginijaus Šeškaus kariaunos žaidimas toli gražu nepriminė tokį, kuris galėtų įveikti vilniečius.

Krepsinis.net žiniomis, A.Kavaliauskas ir A.Lapeta galėtų rungtyniauti, tačiau T.Pačėsas juos tausoja, jog aukštaūgiai visiškai pasveiktų iki sekmadienio akistatos su „Žalgiriu“. Jeigu trečiadienį būtų žaidžiame ne prieš „Vytautą“, o prieš kauniečius, abu krepšininkai aikštėje tikrai pasirodytų.

Ažiotažą didina ir tai, kad nei „TopSport“, nei „Orakulas“ kol kas neleidžia atlikti statymų šiam susitikimui, nors iki jo liko tik para. Pavyzdžiui, jau dabar galima lažintis dėl sekmadienio rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ baigties.

Įdomu tai, kad „Orakulas“ yra oficialus LKL rėmėjas ir paprastai pateikia visos savaitės prognozes, tačiau šį kartą nei prognozių lygos svetainėje, nei galimybės lažintis dėl „Vytauto“ – „Lietuvos ryto“ akistatos nėra.

Nesunku būtų įsivaizduoti, kas būtų, jeigu „Lietuvos rytas“ iš tiesų pralaimėtų „Vytautui“. Tuomet klubas užsitrauktų įtarimų šešėlį, o visi pasiteisinimai ir priežastys atrodytų tik kaip būdas pateisinti savo „juodą planą“.

 

krepsinis.net