Kokiose sporto šakose dažniausiai lažinasi lietuviai?

Kokiose sporto šakose dažniausiai lažinasi lietuviai? 2022-07-10 17:03

Lietuva yra tikrai azartiška valstybė, o jos gyventojai yra linkę lažintis už įvairias sporto šakas ir lygas. Šiame tekste pakalbėsime apie tai šiek tiek plačiau. Būtent ir aprašysime kokiose sporto šakose lietuviai statymus atlieka dažniausiai (taip, kalbėsime tik apie sportą, ne apie kazino online). 

Numeris vienas – krepšinis

Turbūt nieko nenustebins, jog dažniausiai Lietuvos gyventojai atlieka statymus būtent už krepšinio lažybas. Tai stebinti neturėtų, kadangi krepšinis yra vadinamas antrąja mūsų šalies religija ir būtent ši sporto šaka Lietuvoje turi daugiausiai žiūrovų ir susilaukia daugiausiai susidomėjimo.

Už krepšinį lietuviai dažniausiai stato tuomet, kai žaidžia Lietuvos rinktinė – nesvarbu ar tai draugiškos rungtynės ar labai rimtas čempionatas. Rinktinės kovos bet kuriuo atveju nepalieka abejingų, o dažniausiai ir yra statoma būtent už mūsų šalies nacionalinės komandos pergalę.

Žinoma, labai daug statymų susilaukia ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės. Ypač tuomet, kai stipriausia Lietuvos komanda žaidžia Eurolygos rungtynes. Tačiau statome tikrai ne vien tik už savus, dažnai lietuviai atlieka statymus ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) bei kitose pajėgiose lygose.

Futbolas taip pat labai populiarus

Labai daug lietuvių gana reguliariai atlieka statymus ir už futbolo rungtynes. Futbolas itin populiarus būna tuomet, kai vyksta Europos ar Pasaulio čempionatas. Juk būtent tuomet futbolu staiga pradeda domėtis kone visas pasaulis – visiškai nepriklausomai nuo to, jog jų rinktinė net nesivaržo turnyre.

Taip pat vertėtų paminėti tokias lygas kaip UEFA Čempionų lyga (įskaitant ir atranką, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos klubai), Anglijos Premier lygą – šias lygas Lietuvoje galima stebėti per televiziją, o tai tikriausiai priduoda pliusų statantiems.

Tenisas taip pat turi savo žiūrovų

Nepaisant to, jog apart Ričardo Berankio šalyje, bent jau šiuo metu, ir neturime pačios aukščiausios prabos tenisininkų, tačiau teniso lažybos vis tiek yra labai populiarios. Ypač tuomet, kai vyksta didžiojo kirčio turnyrai (jie vyksta keturis kartus per metus).

Rafaelis Nadalis, Novakas Djokovičius, Rogeris Federerirs ir kiti aukščiausios klasės teniso meistrai kartais lietuviams padeda užsidirbti papildomų pinigų.

Tiesa, dar kartą paminime, jog lažintis visuomet reikia labai atsakingai – juk galiausiai sportas visais laikais smarkiai priklausė ir nuo sėkmės.