Kauno „Žalgiris" tiesiogiai internete

Kauno „Žalgiris 2022-10-04 17:54

Naujasis Eurolygos sezonas bus kupinas itin aukšto lygio krepšinio. Pirmoji džiugi žinia jog šį sezoną turnyrinėje lentelėje nepamatysime komandų iš Rusijos. Šį sezoną Eurolygoje varžysis net 18 Europos stipriausių klubų, iš kurių ir Lietuvos garbę ginantis Kauno Žalgiris.

Kauno Žalgirio tiesioginė transliacija

Naujajame Eurolygos sezono Kauno Žalgirio transliacijas galėsime stebėti nemokamai per LRT televiziją. Transliaciją stebėti Jums padės komentatoriai Rytis Kazlauskas ir jaunimo krepšinio treneris Tomas Purlys. Norintys matyti dar daugiau rungtynių ir stebėti visas karščiausias Eurolygos krepšinio kovas, žiūrovai galės įsigydami GO3 sporto prenumeratą. Joje ne tik galėsite stebėti aukščiausio lygio krepšinio kovas Eurolygoje, bet ir pasaulio krepšinio žvaigždes ir jų rungtynes NBA. Daugelio pamėgtas ir geriausias Lietuvos komentatorius Rytis Vyšniauskas eteryje kartu su savo kolegomis.

Kauno Žalgirio tvarkaraštis

Kauno Žalgiris savo naująjį Eurolygos sezoną pradeda Spalio 6 dieną rungtynėse Izraelyje prieš Tel Avivo „Maccabi“. Po itin prasto praeito sezono starto ir nepalankaus tvarkaraščio, kauniečiai bandys reabilituotis atsinaujinę savo sudėti. Kauniečių Eurolygos starte lauks dvi iš eilės išvykos rungtynes. Lietuvos daugkartinius čempionus Žalgirio arenoje pamatysime jau Spalio 18 dieną rungtynėse prieš turnyro naujokus Bolonijos „Virtus“. Šį sezoną Eurolygoje varžysis net 18 komandų, todėl galėsime mėgautis net 34-iomis Žalgirio krepšinio rungtynėse reguliariajame sezone.

Daugiau rasite čia