Ispaniją sukrėtė lažybų skandalas: įtarimai krenta ir ant šį sezoną Ispanijos aukščiausioje lygoje žaidusių žaidėjų

Ispaniją sukrėtė lažybų skandalas: įtarimai krenta ir ant šį sezoną Ispanijos aukščiausioje lygoje žaidusių žaidėjų 2019-05-28 11:17

Su sutartomis rungtynėmis ir nelegaliomis lažybomis kovojanti Ispanijos teisėsauga antradienio rytą atliko reidą ir sulaikė visą grupę žinomų asmenų.

Kaip praneša „Servimedia“, tarp sulaikytųjų atsidūrė ilgus metus Madrido „Real“ ir Salonikų „Aris“ komandų gretose rungtyniavęs gynėjas Raulis Bravo, kadaise „Real“ marškinėlius vilkėjęs, o dabar „Valladolid“ vis dar atstovaujantis 38-erių saugas Borja Fernandezas, elitinėje Ispanijos lygoje ilgus metus rungtyniavęs puolėjas Carlosas Aranda ir šiuo metu La Korunjos „Deportivo“ komandoje žaidžiantis gynėjas Inigo Lopezas.

Taip pat informuojama, kad tarp sulaikytųjų atsidūrė po šio sezono iš elitinio „La Liga“ čempionato iškritusio „Huesca“ klubo prezidentas Agustinas Lasaosa, šio klubo medicinos skyriaus vadovas Juanas Carlosas Galindo.

Pranešama, kad pareigūnai netikėtą reidą atliko 7 val. ryto vietos laiku. Sulaikymo operacijos vyko Madride, Hueskoje, Valjadolide, Malagoje ir La Korunjoje.

Tarp įtariamųjų yra ir šį sezoną su „Getafe“ komanda aukštą 5-ąją vietą „La Liga“ čempionate užėmęs 28-erių saugas Samuelis Saizas, tačiau jo pareigūnai nesulaikė, nes futbolininkas yra išvykęs iš namų atostogauti su šeima.

Neoficialiais duomenimis, sulaikytieji kaltinami priklausymu organizuotam nusikalstamam susivienijimui, pinigų plovimu, nelegaliomis lažybomis ir įtakos rungtynių rezultatams darymu.

Ispanija nekantriai laukia oficialių pareigūnų komentarų šių įvykių tema.

Anot „El Mundo“ pranešimo, pareigūnams įtarimus sukėlė įvykiai šio Ispanijos čempionato elitinio ir antro pagal pajėgumą divizionų paskutiniuose turuose (antrame divizione dar dabar likę sužaisti keletą atkrintamųjų varžybų rungtynių). Manoma, kad kai kurie iš sulaikytų asmenų lažybas tiesiogiai vykdė per savo artimus asmenis. Vienas tokių – futbolininko C. Arandos tėvas.

 

delfi.lt