Internetinės sporto lažybos jau ir JAV rinkoje

Internetinės sporto lažybos jau ir JAV rinkoje 2022-01-12 13:32
Niujorkas yra didžiausia valstija pagal gyventojų skaičių šalyje, kuri šiol yra įteisinusi sporto lažybas, todėl daugelis tai vadina svarbiu momentu visoje lošimų pramonėje.

Nors nuotolinės lažybos jau oficialiai leidžiamos Niujorke, priklausomybių ekspertai įspėja – lošėjai turėtų būti ypatingai atsargūs, atlikdami statymus.

Lošimų organizatoriams garsiai švenčiant nuotolinių sporto lažybų pradžią Niujorko valstijoje, Niujorko Šiaurės rytų probleminio lošimo išteklių centro komandos vadovas Brandy Richardsas pasinaudojo galimybe informuoti visuomenę apie probleminius lošimus ir jų keliamą žalą.

GALI DIDĖTI PROBLEMINIŲ LOŠĖJŲ SKAIČIUS

B. Richardsas išreiškė susirūpinimą, kad dėl didesnio nuotolinių sporto lažybų pasiekiamumo gali padidėti ir probleminių lošėjų skaičius, taip pat kitų lošimo sukeltų problemų. „Manau, kad bet kuriuo atveju, kai padidės lošimų pasiekiamumas, problemų tikimybė taip pat didės“, - sakė B. Richardsas. „Mes nerimaujame dėl žmonių, kurie jau iki šiol kovojo su lošimo priklausomybe arba nuo jos sveiksta.
Šiaurės rytų probleminio lošimo išteklių centras yra viena iš kelių valstijos organizacijų, teikiančių pagalbą žmonėms, kovojantiems su lošimu.

KĄ LOŠĖJAMS PATARIA B. RICHARDSAS?

B. Richardsas lošėjams pataria nustatyti limitus, teigdamas: „Vienas iš svarbiausių dalykų yra tiesiog nusistatyti laiko ir sumų, iš kurių lažinatės, limitus. Nes jei lošėjai to padaryti negali, tuomet toks lošimas jau gali virsti rimta problema.
Niujorko valstijos lošimų komisija (NVLK) suteikė leidimą keturiems organizatoriams, veikiantiems su „BetRivers“ prekės ženklu, priimti mobiliuosius statymus ir organizuoti nuotolines sporto lažybas nuo š. m. sausio 8 d. Dar penki lošimų organizatoriai taip pat siekia gauti licenciją ir stengiasi atitikti įstatymų jiems ir keliamus reikalavimus, būtinus norint pradėti veiklą.