F.Mayweatheriui lažybų punkte neleista statyti už kovos baigtį

F.Mayweatheriui lažybų punkte neleista statyti už kovos baigtį 2017-08-27 10:42

Šią naktį Las Vegase (JAV) įvyko grandiozinė bokso dvikova tarp šio sporto legendos 40-mečio amerikiečio Floydo Mayweatherio ir 29-erių metų mišrių kovos menų (MMA) žvaigždės airio Conoro McGregoro.

mcgregor

Kovoje dėl WBC „pinigų“ diržo visų 12 raundų neprireikė. Dešimtajame raunde po F.Mayweatherio smūgių krušos C.McGregoras nebeturėjo jokių vilčių. Airis nebepajėgė gintis nuo amerikiečio atakų ir teisėjas netrukus sustabdė kovą. Pergalė F.Mayweatheriui įskaityta techniniu nokautu, nuo dešimtojo raundo pradžios praėjus 1 min. 5 sek.

Šeštadienį, iki kovos likus kelioms valandoms, F.Mayweatheris pats apsilankė lažybų punkte, kur norėjo pastatyti už kovos baigtį. Amerikietis norėjo lažintis iš 400 tūkst. JAV dolerių, kad kova baigsis greičiau nei per 9,5 raundo.

Kadangi F.Mayweatheris laimėjo dar neįpusėjus dešimtajam raundui, tai jis šį statymą būtų laimėjęs. Visgi, lažybų bendrovės darbuotojas amerikiečiui tokio statymo atlikti neleido, nes F.Mayweatherį tokiu atveju būtų tenkinęs ir pralaimėjimas prieš C.McGregorą, o tai pažeidžia lažybų taisykles.

Tai supratęs F.Mayweatheris dar svarstė galimybę pastatyti tiesiog už savo pergalę nokautu, bet jam atsibodo laukti ir amerikietis išėjo taip ir neatlikęs jokio statymo.

Tiesa, F.Mayweatheris vėliau atskleidė, kad perdavė 100 tūkst. JAV dolerių vienam iš savo atstovų, kuris turėjo pastatyti už tai, kad kova baigsis greičiau nei per 9,5 raundo.

„Kiek žinau, pastatėme 100 tūkst. JAV dolerių, kad kova baigsis greičiau nei per 9,5 raundo. Perdaviau šiuos pinigus savo atstovui, kuris turėjo nueiti į lažybų punktą. Pats norėjau pastatyti dar didesnę sumą, bet man neleido to padaryti“, - kalbėjo F.Mayweatheris.

 

sportas.lt