Du pratęsimus prognozavęs lietuvis praturtėjo 25 tūkst. litų

Vos prasidėjus Europos krepšinio čempionatui, stipriai išaugo ir į lažybų bendroves užsukančių tautiečių. Vieni stato tik už favoritus, kiti – tik už autsaiderius, treti, kurių didžioji dalis, tik už Lietuvą.

lietuvos-krepsinio-rinktine-eurobasket-2013[1]„Dar iki čempionato pradžios net 75 procentai lietuvių statė už tai, kad Lietuva taps Europos čempione. Po kelių sunkesnių mūsiškių rungtynių tas procentas šiek tiek sumažėjo, tačiau tendencija išliko“, – apie lietuvių pasirinkimus sakė „Top Sport“ savininkas Gintaras Staniulis.

Maždaug tiek pat Lietuvos rinktinės pergalės Slovėnijoje tikisi ir „Orakulo“ lažybų bendrovėje besilankantys žmonės.

„Daugiau nei 70 procentų mūsų bendrovės lankytojų spėja, kad Lietuva taps Europos čempione. Antroje vietoje Prancūzija“, – kalbėjo „Orakulo“ analitikas Egidijus.

Įdomu tai, kad abejose bendrovėse pirmadienį žmonės tikėjosi Ispanijos – Italijos ir Graikijos – Kroatijos lygiųjų. „Orakule“, sukombinavęs šiuos du įvykius, žmogus pastatė 5 litus bei laimėjo 1200.

„Top Sport“ lažybų bendrovė, tokią pat kombinaciją pasirinkusiam žmogui, rizikavusiam šimtu litų, išmokėjo net 25500 litų sumą.

Kažkas skaito rytojaus laikraštį ar tiesiog yra tikras laimės kūdikis?

„Vakar ne tik šis bilietas buvo įdomus, tačiau ir vieno žmogaus pasirinkta kombinacija, kad Graikija ir Kroatija sužais lygiosiomis, N.Zisis įmes daugiau nei 8, R.Ukič – daugiau nei 9, D.Markota – daugiau nei 5 ir I.Bourousis – taip pat daugiau, nei 5 taškus. Žmogus pastatė 20 litų ir laimėjo 4180.

Vienas didelis laimėjimas buvo išmokėtas grupių etapo pabaigoje, kai žmogus statė 200 litų už keturių gana keistų įvykių kombinaciją: rusų pergalę prieš graikus, lenkų laimėjimą prieš slovėnus, Serbijos pralaimėjimą Juodkalnijai ir Belgijos rinktinės pirmavimą po dviejų kėlinių prieš Prancūziją. Toks pasirinkimas žmogui atnešė 16500 litų pelną“, – apie įdomiausias kombinacijas pasakojo G.Staniulis.

Prieš artėjantį ketvirtfinalį su italais, dominuojantys statymai yra už Lietuvą.

 

sportin.lt