Danas Bilzerianas lažybose prieš pokerio bičiulius laimėjo 1,2 milijono dolerių

Kontraversiškasis multimilijonierius, aukštų įpirkų pokerio lošėjas Danas Bilzerianas pademonstravo įspūdingą ištvermę, kai dviračiu įveikė beveik apie 450 km – nuo Las Vegaso iki Los Andželo. Taip jis laimėjo lažybas prieš kelis savo pokerio bičiulius ir susižėrė virš milijono dolerių.

 

D. Bilzerianas apie šių lažybų baigti pats oficialiai dar nieko nepranešė, tad tiksli jo laimėta suma neaiški, bet portalas „cardplayer.com“ remdamasis įvairiomis „Twitter“ žinutėmis suskaičiavo, kad jo laimėjimai turėtų siekti apie 1,2 milijono dolerių. Vien verslininkas ir pokerio entuziastas Billas Perkinsas savo bičiuliui pralaimėjo 600 tūkst. dolerių.

Pagal lažybininkų susitarimą 35 metų D. Bilzerianas turėjo dviračiu numinti per Mohavių dykumą nuo Las Vegaso iki Los Andželo per 48 valandas. Oficialiai tarp šių miestų yra 269 mylios arba apie 433 km, bet lažybų dalyvių skaičiavimais D. Bilzerianui reikėjo nuvažiuoti net apie 300 mylių.

Ruošdamasis tokiam neeiliniam pasivažinėjimui jis išleido apie 100 tūkst. dolerių įrangai, o taip pat susitarė dėl treniruočių su dviračių sporto legenda Lance'u Armstrongu. Už pastarojo patarimus D. Bilzerianas atsidėkojo paaukodamas 25 tūkst. dolerių į L. Armstrongo labdaros fondą, padedantį vėžiu sergantiems vaikams.

Prasidėjus važiavimui nebuvo išvengta ir nedidelės kontraversijos, kadangi dalį kelio D. Bilzerianas mynė tiesiai už jo kelionę filmuojančio autobusiuko, taip pasinaudodamas jo sukurta oro kišene. Nors B. Perkinsas nebuvo sužavėtas tokiu įvykių posūkiu, visgi jis pripažino, kad susitarimas to nedraudžia. O D. Bilzerianas matyt norėdamas išvengti bereikalingų diskusijų pats paprašė autobusiuko pasitraukti ir antrą dalį kelionės važiavo be jokios pagalbos. Viso įveikti atstumui jam prireikė mažiau nei 33 valandų.

D. Bilzerianas nebuvo vienintelis, kuriam šios lažybos buvo pelningos. Dėl jų baigties tarpusavyje lažinosi ir kiti žinomi pokerio meistrai. Štai Brianas Rastas savo „Twitter“ paskyroje džiaugėsi: „Mano žmogus Danas Bilzerianas kątik sutriuškino visus tose lenktynėse ir man neblogai uždirbo. Puikus darbas! #čempionas #žvėris“.

Beje, D. Bizlerianas taip pat buvo sukirtęs lažybų su kitu pokerio entuziastu, buvusiu Pamelos Anderson vyru Ricku Salomonu, kad lenktynininko mirties atveju pastarasis gautų D. Bilzeriano privatų lėktuvą.

D. Bilzerianas garsėja ne tik pokerio laimėjimais gigantiškų statymų privačiuose pokerio žaidimuose, bet ir kontraversišku gyvenimo būdu, triukšmingais vakarėliais, nuotraukomis su nuogomis merginomis ir įvairiais ginklais.

 

15min.lt