„Bet365“ bendrovės įkūrėja uždirba neįtikėtinas pinigų sumas

„Bet365“ bendrovės įkūrėja uždirba neįtikėtinas pinigų sumas 2019-12-29 18:32

884 tūkstančiai svarų (daugiau nei milijonas eurų) per dieną – toks yra verslininkės Denise Coates atlyginimas. Anot „Financial Times“, šios britės uždarbis yra didžiausias visoje Didžiojoje Britanijoje.

Lažybų ir azartinių lošimų kompanijos „Bet365“ įkūrėja per metus susižėrė 323 mln. svarų (376 mln. eurų).

Kaip paaiškėjo iš bendrovės finansinės ataskaitos, verslininkės pagrindinė alga siekė 277 mln. svarų (322 mln. eurų), o dar 46 mln. svarų (53,5 mln. eurų) šiemet įbyrėjo kaip dividendai, nes 52-ejų moteris valdo daugiau kaip pusę įmonės akcijų.

Tokios pajamos 10 tūkstančių kartų viršija vidutinį britų atlyginimą. D.Coates uždirba maždaug 60 kartų daugiau, nei siekia Londono biržos indeksą FTSE 100 sudarančių didžiausių šalies įmonių vadovų algos vidurkis.

Pagal uždarbį jai nė iš tolo neprilygsta ir anksčiau „Premier“ lygoje, o dabar divizionu žemiau rungtyniaujančio „Stoke City“ klubo futbolininkai. „Bet365“ yra šios komandos pagrindinė rėmėja. Didžiosios Britanijos saugaus lošimo internetu asociacijos atstovas Adamas Bradfordas pasiūlė verslininkei bent dešimtadalį pajamų skirti programoms, kuriomis siekiama padėti dėl priklausomybės nuo azartinių lošimų kenčiantiems asmenims.

Tačiau, „Financial Times“ žiniomis, tokią idėją D.Coates atmetė. („Manager-Magazin.de“, LR)

 

lrytas.lt