Beprotiška: teniso aistruolis pastatė įspūdingą sumą dėl Rogerio Federerio pergalės

Beprotiška: teniso aistruolis pastatė įspūdingą sumą dėl Rogerio Federerio pergalės 2017-07-16 17:18

Šiandien Vimbldone Rogeris Federeris mėgins tapti aštuntą kartą šio turnyro čempionu, kai stos į dvikovą su Marinu Čiličiumi.

Tiesa, vienam iš teniso aistruolių šis mačas bus daug svarbesnis negu eiliniam fanui.

Teniso aistruolis vardu George'as už šveicaro pergalę pastatė net 50 tūkst. svarų. George'as nenorėjo prisistatyti pilnu vardu, kad jo draugė neišsiaiškintų, kokia pinigų suma kabo ant plauko.

„Ji nėra labai susidomėjusi tenisu, todėl nesu tikras ar jai patiks mano statymas“, – apie širdies draugę pasakojo George'as. – Aš dažnai nestatau pinigų, bet kai tai darau – pasistengiu, kad būtų atlikta deramai.“

Aistruolis taip pat papasakojo, kada nutarė pastatyti tokią sumą pinigų: „Mano statymas buvo atliktas, kai su draugais naktinėjome. Šiek tiek gėda prisipažinti, bet stebint jį šį sezoną, jaučiausi ganėtinai užtikrintas, kad jis laimės šį turnyrą.“

Nors statymas atrodo labai spontaniškas, George'as viską apgalvojo geriau: „Jis laimėjo tris didžiausius turnyrus šiame sezone, kuriuose žaidė. Atrodė, kad jis specialiai ruošėsi šiam turnyrui dalyvaudamas turnyruose su žole. Jis ruošėsi aštuntam Vimbldono trofėjui. Jis taip pat turi daug daugiau pasitikėjimo šiais metais, daugiausiai per pastaruosius metus. R.Federeris nori laimėti. Tiesa, dėl savo statymo nervinuosi. Turėjau bemiegių naktų.

Tiesa, dėl visų statymų, kuriuos pateikiau, dėl šio jaučiuosi geriausiai. Galbūt dabar jau prisišnekėjau“, – mintimis dalinosi George'as. R.Federeriui triumfavus, George'as išloštų įspūdingą, 162 tūkst. svarų sumą.

 

lrytas.lt