Aštuonkojui Pauliui siūlo reklamos modelio ir garbės piliečio karjeras

Aštuonkojis Paulis, gyvenantis Oberhauzeno akvariume Vokietijoje, biologiškai niekuo nesiskiria nuo savo giminaičių: turi tris širdis ir aštuonias kojas. Tačiau dar jis turi neribotas karjeros galimybes. Po to, kai galvakojis teisingai atspėjo 8 Pasaulio čempionato varžybų baigtį iš eilės, jam lyg iš gausybės rago pasipylė karjeros pasiūlymai.

„Viena japonų kompanija siekia įsigyti išskirtines teises naudoti Paulio vardą ant būdelių, kuriose pranašaujama asmeninė sėkmė,“ – teigia Oberhauzeno jūros akvariumo atstovė Tania Munzing.

Japonai – toli gražu ne vieninteliai. Lažybų bendrovė „Paddy Power“ siekia, kad aštuonkojis sėkmės simbolis būtų reklaminiais tikslais atvežtas į Airiją, kur ši bendrovė yra įsikūrusi. Pasaulio taure besidžiaugiantys ispanų verslininkai Pauliui siūlo garbės piliečio vietas jų restoranų akvariumuose.

Akvariumo valdžia priešinasi tolimesnei aiškiaregio karjerai, teigdami, kad aštuonkojui pats laikas išeiti į pensiją ir pailsėti nuo žiniasklaidos dėmesio. „Dėžutes jis atidarinės ir toliau, tiesiog niekas to nebestebės,“ – sako T. Munzing. „Mes jo niekur nevežiosime, mat Pauliui pats laikas į pensiją – aštuonkojai gyvena vos 3-5 metus.“

Aštuonkojis varžybų nugalėtojus atspėdavo pasirinkdamas vieną iš dviejų identiškų, vėliavomis pažymėtų dėžučių su maistu. Kad atspėti aštuonių varžybų laimėtojai buvo visiškas atsitiktinumas, prilygstantis monetos metimui, galimybė yra 1 iš 256.

pinigukarta.lt