Apokaliptinę lažybų pasiūlą pateikusi bendrovė nebijo pasaulio pabaigos

"TonyBet" lažybų pasiūloje atsirado precedento Lietuvoje neturintis įvykis. Lažybų punktuose bei internete bus leidžiama lažintis, ar kitais metais bus pasaulio pabaiga.

Lažybų idėją pakišo populiari pranašystė apie, neva, 2012 metų gruodžio 22 d. ateisiančią pasaulio pabaigą. Ji grindžiama senovės majų kalendoriaus pabaiga tą dieną ir aplinkosaugininkų bei klimatologų teorija, jog tuo metu į žemę atsitrenks kita, iki šiol neatrasta, Planeta X, dar vadinama Nibiru.

Labai jaudintis ir pulti į paniką nederėtų, kadangi "TonyBet" šį šansą vertina santykiu 100 prie 1. Kitaip tariant - pastatę 10 litų, atsiimtumėte tūkstantį, tačiau vargu ar pasaulio pabaigos atveju, prireiks pinigų. Tuo tarpu kur kas labiau tikėtina, kad pabaigos išvengsime. Statantieji už tai, kad Apokalipsės nebus, telaimėtų po centą nuo lito. Arba, kitaip tariant, vieną litą pelno nuo pastatytos šimtinės.

Šypsenos neslėpė ir "TonyBet" generalinis direktorius Vygerdas Jonikas: "Dirbtinai keldami paniką netikri pranašai gąsdina žmones niekuo neparemtais prasimanymais. Lažybos dėl pasaulio pabaigos tėra smagus ir pozityvus atkirtis jiems, bei galimybė mums pasiūlyti kažką naujo savo pasiūloje".

Teorija apie Nibiru jau daugybę kartų keitė datą, kaip ir visos kitos pasaulio pabaigos pranašystės, kurių išties netrūko istorijos tėkmėje. Džiugu, kad iki šiol nė viena taip ir nepasitvirtino.

verslobanga.lt