Antano Guogos TonyBet - kenkėjiška lažybų bendrovė

Esu lažybininkas, sporto lažybomis domiuosi apie 10 metų.

Per pastaruosius mėnesius spaudoje perskaičiau begalę įvairiausių straipsnių apie Lietuvos lažybų bendrovių žlugdymą, tai yra norą uždrausti lažybų bendrovėms teikti paslaugas internetu.

Pirmuosiuose straipsniuose šia tema buvo aprašomi, komentuojami įvairiausi teisiniai niuansai. Vėliau pasirodė informacija, kad vis dėlto lažybų bendrovėms pavyko “prastumti” įstatymą, legalizuojantį lažybas internetu.

Noriu ir aš, kaip šių lažybų bendrovių klientas, pasidalinti savo nuomone, savo patirtimi, nes manau, kad Valstybinei lošimų priežiūros komisijai (VLPK) sunku viska sužiūrėti ir patikrinti.

Mano nuomone, tokiai lažybų bendrovei, kaip Antano Guogos TonyBet, turėtų būti visiškai uždrausta teikti paslaugas internetu, nes ji yra kenkėjiška visuomenei. Kodėl? O gi todėl, kad vykdo klientų diskriminaciją.

Sakykime, sugalvojote TonyBet lažybų bendrovėje padaryti statymą internetu. Jūs dominės sportu, Jums gerai sekasi, Jūs laimite. Nenustebkite, jeigu Jūsų laimėjimai greitai baigsis, nes Antanui Guogai (kitaip dar Tony G) nepatinka, kai kiti už „pokerio stalo“ laimi. Nesupratote kodėl? Tuojau paaiškinsiu. Sėkmingiems laimėtojams nedelsiant kiekvienam lažybų įvykiui bus nustatytas ne didesnis kaip 50 Lt statymo limitas. Šiuo metu toks statymo limitas yra nustatytas ir man. Nenustebčiau jei ateityje bus sugalvota jį sumažinti iki 10 ar 1 Lt. Tuo metu, jei šios lažybų bendrovės klientui nesiseka, statymo limitai bus automatiškai padidinti. Nesėkmingas žaidėjas gali statyti tiek, kiek širdis geidžia, ir statyti iki tol, kol galiausiai bus visiškai prasilošęs.

Antanas Guoga dažniausiai minimas kaip sėkmingas azartinių lošimų žaidėjas, pasižymintis dosnumu: remia Lietuvos krepšinį, užsiima labdaringa veikla ir pan. Kitaip tariant, pasakojama žmogaus sėkmės istorija. Lyg „tarp eilučių“ kviečiama ir mus visus pasigauti Tony G sėkmę. Juk žaisdamas gali tapti turtingu!

Bet kaip ir pasakojau, Antano Guogos lošimo bendrovėje užsidirbti negalima, galima tik „nusidirbti“. Iš tokių „nusidirbusių“ žmonių verslininkas ir kraunasi sau turtus, didindamas nesėkmingų žaidėjų statymo limitus, o sėkmingiems žaidėjams neduodamas laimėti, tai yra mažindamas pastarųjų statyto limitus.

Suprasčiau, jei visiems klientams būtų nustatyta vienoda 50 Lt statymo suma. Tuomet žaidėjai galėtų ne tai kad truputėlį laimėti, bet ir neprasilošti. Dabar, mano nuomone, ši bendrovė užsiima tikrų tikriausia kenkėjiška politika.

Žinoma, Jums visuomet bus pasakyta, kad bet kada galite atvykti į bet kurį TonyBet lažybų punktą ir ten atlikti statymus. Bet jeigu aš gyvenu atokioje vietovėje, iš kurios galiu net nespėti nuvažiuoti į artimiausią lažybų punktą iki įvykio pradžios, įvykio koeficientai gali būti pasikeitę arba lažybų punkto darbo laikas pasibaigęs. Todėl ir manau, kad lažybų bendrovei TonyBet reikia uždrausti teikti paslaugas internetu, nes bendrovės internetiniu klientu galite būti tik tuo atveju jei esate žaidėjas, kuriam nesiseka laimėti. Ar tokios lietuviškos bendrovės mums reikia?

 

Lankytojo nuomonė