Akivaizdus sutartų rungtynių atvejis Graikijoje? Puolėjas išmušė į vartus lekiantį kamuolį

Vienas iš keisčiausių atvejų futbole užfiksuotas Graikijos taurės rungtynėse, vykusiose trečiadienį.

Šalies aukščiausios lygos „Veria“ klubas namuose susitikimo su antrajame divizione rungtyniaujančia Atėnų „Apollon Smirnis“ ekipa.

Nors dvikovoje šeimininkai dominavo, kamuolį kontroliavo bemaž 70 procentų laiko, o varžovams į savus vartus leido smūgiuoti tik vieną kartą, tačiau susitikimas baigėsi taikiai 1:1.

Didžiausias to kaltininkas yra „Veria“ futbolininkas Charalampos Pavlidis, kuris pirmojo kėlinio viduryje puikiai įkirto į varžovų baudos aikštelę ir nors jo smūgį atrėmė vartininkas, kamuolys atrodė įlėks į vartus, o šeimininkai išlygins rezultatą.

Tačiau tada nutiko sunkiai suvokiamas dalykas. Pats C.Pavlidis pasivijo į vartus lekiantį kamuolį ir ranka numušė jį nuo vartų linijos, nustebindamas ne tik futbolo aistruolius, bet ir kartu iš paskutiniųjų į gynybą skuodusį priešininkų gynėją. Tuo metu teisėjas pastebėjo tokį žaidėjo poelgį ir parodė jam geltoną kortelę.

Kokie buvo C.Pavlidžio motyvai, lieka neaišku, tačiau toks poelgis atrodo labai keistas ir kelia įtarimų dėl sutartų rungtynių.

Verta pažymėti, jog minutė iki įvarčio po labai aplaidaus „Veria“ futbolininkų žaidimo gynyboje svečiai įsiveržė į priekį.

Priminsime, kad neseniai Graikijos aukščiausioje lygoje buvo nustatyti du nelegalių lažybų atvejai. Įdomu, kad viename iš jų taip pat dalyvavo „Veria“ ekipa.