5 svarus už mylimą komandą pastatęs dailidė gali laimėti 25 tūkst.

5 svarus už mylimą komandą pastatęs dailidė gali laimėti 25 tūkst. 2016-02-08 18:41

„Leicester City“ gerbėjas gali laimėti 25 tūkst. svarų sterlingų, jei jo mylima komanda laimės „Premier“ lygą. Jis pastatė 5 svarus, kai prieš sezoną klubo šansai buvo vertinami 5000-1. Dabar Leisterio klubas yra Anglijos čempionato lyderis.

Savaitgalį „Leicester City“ 3:1 nugalėjo „Manchester City“ ir dar labiau sustiprino savo šansus triumfuoti Anglijos čempionatu.

Šiuo metu juos nuo artimiausio varžovo skiria 5 taškai.

38-erių dailidė Leighas Herbertas prieš sezoną pastatė 5 svarus sterlingus už komandos sėkmę. Jam jau buvo suteikta galimybė pasiimti garantuotą sumą – 3200 svarų sterlingų, bet vyras atsisakė.

„Jeigu jie ir nelaimės, 5 svarai buvo to verti“, – BBC sakė sirgalius.

Jeigu Leisterio klubas laimėtų, tai būtų didžiausias individualus sportinis laimėjimas lažybų istorijoje.

L.Herbertas už „Leicester City“ serga nuo tada, kai jam buvo 10 metų. Vasarą jis už „Leicester“ sėkmę nusprendė pastatyti, kai sužinojo, kad treneriu tapo Claudio Ranieri.​

L.Herbertas laimėtus pinigus išleistų skoloms padengti ir vestuvėms iškelti. Vyras taip pat norėtų pasiimti paskolą būstui.

Iš viso dvylika žmonių pastatė už šio klubo sėkmę „Premier“ lygoje. Lažybininkai teigia, kad pergalės atveju jie turėtų išmokėti apie 2 mln. svarų sterlingų.

Daugiausia už „Leicester City“ buvo pastatyta 75 svarai sterlingai. Laimėtojas gautų 140 tūkst.

 

15min.lt