VLPK: naujas projektas startuos šių metų rudenį

Š.m. liepos 15 d. Valstybinėje lošimų priežiūros komisijoje įvyko susitikimas su UAB „Lošimų strateginė grupė“ atstovu Marium Kuitniausku. Susitikimo metu buvo sutarta dėl bendradarbiavimo socialiniame projekte – pagalbos linija lošėjams. Projekto iniciatorius – UAB „Lošimų strateginė grupė“, kuri jį finansuos. Pagalbos linija lošėjams – tai projektas, skirtas turintiems problemų dėl liguisto potraukio azartiniams lošimams, o taip pat jų artimiesiems.

Valstybinė lošimų priežiūros komisija nuo 2004 m. kryptingai dirba pagal savo sukurtą ir tobulinamą savanoriško apsiribojimo nuo azartinių lošimų programą, 2009 m. gegužės mėnesį  su Lietuvoje veikiančiais lošimų organizatoriais pasirašytas Susitarimas dėl savanoriško apsisprendimo nelošti užtikrinimo, priima lošėjų prašymus neleisti jiems lošti, taip pat teikia siūlymus dėl Azartinių lošimų įstatymo pakeitimų, susijusių su didesne pažeidžiamų lošėjų apsauga, analizuoja rinkos pokyčius bei lošėjų srautus, stebi probleminių lošėjų skaičiaus dinamikos tendencijas. Be minėtos savanoriško apsiribojimo nuo lošimų galimybės, Priežiūros komisija ieško ir kitų galimybių padėti asmenims, turintiems problemų dėl lošimų, todėl pasirašys sutartį su UAB „Lošimų strateginė grupė“ dėl pagalbos linijos lošėjams projekto. Šis projektas veiktų kaip prevencinė, tiek kaip pagalbos priemonė žmonėms su liguistu potraukiu azartiniams lošimams.

Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės. Kuriama interneto svetainė, kurioje bus talpinama aktuali informacija apie pagalbos būdus ir vietas visoje šalyje, specialistų straipsniai šia tema, kita naudinga informacija, derinami techniniai klausimai. Su į Valstybinę lošimų priežiūros komisiją atvykstančiais ir prašymus teikiančiais asmenimis tiesiogiai bendraus socialiniai darbuotojai, kurie nemokamai konsultuos lošėjus ir jų artimuosius apie pagalbos būdus, teiks informaciją telefonu, elektroniniu paštu ar internetinėmis asmeninių pokalbių programomis.

Šis darbas prasidės jau rudenį.

Tikimės, kad prie projekto prisijungs ir kiti atsakingą lošimą propaguojantys lošimų organizatoriai.

One Response to “VLPK: naujas projektas startuos šių metų rudenį”

  1. jonas says:

    ir vel naujas pinigu plovimas ypac simtatukstantinemis sumomis kuriami puslapiai???
    tai cia tipo taip jie legaliai bando pasirodyti geri ir uzdrausti uzsienio bendroves ka anie tipo jau baisiai nieksai siulydami ivairias premijas ir viska?? juokdariai :)))

Leave a Reply