Bet365

Bet365 lažybų bendrovė

Bet365 – viena didžiausių ir geriausių pasaulio bendrovių. Bet365 turi ne tik vienus didžiausių koeficientų palyginus su dauguma kitų bendrovių. Klientų aptarnavimo turi didelį pranašumą prieš kitas bendroves, nes Bet365, itin profesionalūs ir viską žinantys, aptarnavimo operatoriai yra prieinami 24 valandas per parą, kad atsakytų į visus klausimus ir tai gali padaryti įvairiais komunikacijos metodais (telefonu, pokalbio langu, el. paštu ir kt.).

Apie BET365, STATYMAI, ALTERNATYVŪS adresai

 

Prisijungę prie Bet365 turėsite daugybę pasirinkimo live statymams, net ir naktį vykstančiuose įvykiuose. Bet365 turi taškų rinkimą už aktyvumą bei reguliarius reklaminius skatinimo siūlymus. Bet365puslapio dizainas ir struktūra labai patogi naršymui per visų sporto įvykių.

Pokeris

Bet365 pokeris priklauso iPoker tinklui, kuris yra trečias pagal dydį pasaulyje ir panašu, kad taip ir yra, todėl su žaidėjais tikrai manau nebus problemų.

Registracija

Atsidaryti sąskaitai Bet365 tiesiog užtenka kelių asmeninių detalių ir tuomet jau galite pasirinkti savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Tiek lažybų, tiek kazino lošimams pinigai naudojami iš bendros sąskaitos, todėl po sėkmingų lažybų baigčių galima sužaisti ir pora pokerio partijų. Persivest pinigus galima visais standartiniais apmokėjimo būdais.

Sistema ir saugumas yra patikima, nes Bet365 yra siejama su IBAS (Independent Betting Arbitration Service) ir naudoja Thawte SSL Web Server sertifikatą saugumui užtikrinti, bei koduoją visą informaciją, kad nenutekėtų į internetą.

Registruotis į Bet365